Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenki őt sajnálja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki őt sajnálja és miért érte aggódik mindenki?

Figyelt kérdés
Elköltöztem a férjemtől a gyerekkel, mert nem bírtunk együtt élni. Viszont azóta mindenki, még a saját anyám is, azon aggódik, hogy szegény hogyan fog majd egyedül megélni, meg rezsit fizetni. Igaz, hogy 4 hónap alatt 2 kocsit vett, folyamatosan jön megy, programokra viszi a gyereket. Persze nekem nem ad pénzt a gyerekre, de ez senkit nem érdekel. Őt sajnálják, én meg annyit kaptam, hogy hát, most már csak saját magadra számíthatsz és spórolj. Nem kell mindig utazgatni (2 éve nem voltam sehol) , nem kell állandóan új ruha (használtan veszek 500 Ft ért).
2021. jún. 12. 08:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Biztos eljatszotta a hattyuk halalat. Sajnaltatja magat...stb.
2021. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Mert nő vagy. Tőled várják,hogy mártír légy.
2021. jún. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Jobb lenne, ha téged sajnálnának? Szerintem ezt ne irigyeld, kérdező.

Én szabályosan iszonyodok a gondolattól, hogy engem sajnál a kollektív rokonság. Szánalmas helyzetnek érezném. (persze vannak esetek, amikor érthető, de a tiétek nem ilyen)


Más szóval, xard le és éld az életed inkább.

2021. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
98%
Úgy gondolják, a férjed nélküled le fog csúszni. Rólad pedig azt, hogy egymagad is elboldogulsz.
2021. jún. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálni a gyengéket/életképteleneket szokták.
2021. jún. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt hiszik, hogy jócskán fizet a gyerekek után( gondolom ezt híreszteli) . Sajnaltatja magat. Mondjuk en anyad helyeben a sajat gyerekemet kerdeznem hogy boldogul, nem őt sajnalgatnam az biztos.
2021. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%

Mert feltételezik a pasiról, hogy egy életképtelen lúzer, aki feleség nélkül éhenhal, olyan szerencsétlen.


A nők általában egyedül is elboldogulnak.

2021. jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Pedig ha tudnák, hogy hányszor g hallgattam végig, hogy életképtelen vagyok és egyedül egy szar vagyok
2021. jún. 12. 10:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy sokakban mélyen gyökerező kettős mérce. Te egyedül álló anya vagy. A te életed már csak a gyerek, magadra ne gondolj, ne utazz, ne öltözködj, ne élvezd az életet. Élj a gyereknek. Az exed férfi, neki jár a probléma mentes teljes élet.

Szerintem sz.rd le őket, bár igen nehéz, ha a tulajdon anyád is így gondolja.

2021. jún. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nőket semmibe veszik, a férfiakat pedig az egekig magasztalják akkor is, ha hitványak.
2021. jún. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!