Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mindenki őt sajnálja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindenki őt sajnálja és miért érte aggódik mindenki?

Figyelt kérdés
Elköltöztem a férjemtől a gyerekkel, mert nem bírtunk együtt élni. Viszont azóta mindenki, még a saját anyám is, azon aggódik, hogy szegény hogyan fog majd egyedül megélni, meg rezsit fizetni. Igaz, hogy 4 hónap alatt 2 kocsit vett, folyamatosan jön megy, programokra viszi a gyereket. Persze nekem nem ad pénzt a gyerekre, de ez senkit nem érdekel. Őt sajnálják, én meg annyit kaptam, hogy hát, most már csak saját magadra számíthatsz és spórolj. Nem kell mindig utazgatni (2 éve nem voltam sehol) , nem kell állandóan új ruha (használtan veszek 500 Ft ért).
2021. jún. 12. 08:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk épp fordítva van, a férjem lépett le egy nővel. Én meg azt kaptam meg, hogy szegény milyen kockázatot vállal, milyen nehéz helyzetben van, mert ha kirúgja a nő, akkor két szék közül a pad alá esik. Meg szegénynek mostantól tartásdíjat kell fizetnie (a tényleges fizetése kb ötödét a két gyerekre együtt), és így gyakorlatilag két háztartást kell fenntartania... (!)
2021. jún. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gondolom, profin sajnáltatja magát. Vannak, akiknek egyszerűen ez a szuperképességük, és máshoz nem is értenek, csak a mártírkodáshoz
2021. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nem sajnáltatja magát. Csak mindenki első kérdése, hogy jaj szegénnyel most mi lesz.
2021. jún. 13. 07:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!