Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktátok úgy érezni hogy...

Szoktátok úgy érezni hogy mindenki sajnálja tőletek a pénzt?

Figyelt kérdés
Sajnálja a munkaadótok,csak annyit fizet amennyit muszáj,annyit emel amennyit muszáj,sajnálja az állam,ha bajba kerülök,3 hónapig ad munkanélküli segélyt,az is csak pár forint,sajnálja a biztosító ha kötöttetek biztosítást, történik valami és fizetniük kell,de miért sajnálja tőlünk mindenki a pénzt?Miért nem akarják még azt se odaadni ami jár nekünk?

2021. márc. 19. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/108 A kérdező kommentje:
És sajnálják a nyugdíjasoktól is a pénzt,ledolgozott 40 évet és kap 70 ezret.Egy képviselő a parlamentben meg megkeres akár havi 5 milliót is.Van egy kis különbség.
2021. márc. 19. 12:02
 2/108 anonim ***** válasza:
73%

Ne az irigykedésre fordítsd az energiáidat és gondolataidat, hanem arra, hogy hogyan kereshetnél több pénzt!


Képzéssel, tanulással, szorgalommal!


Balázska szappanopera újabb felvonás lesz...??? :-D

2021. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/108 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, te senkitől nem sajnálod a saját pénzedet???
2021. márc. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/108 A kérdező kommentje:
3 én nem az állam vagyok,nem szedek be az emberektől több tízezer forintot havi szinten.
2021. márc. 19. 12:09
 5/108 anonim ***** válasza:
94%
Rossz felől közelíted meg a problémát. Nyilván senki nem ad pénzt a két szép szemedért. Valami olyat kell tudnom és csinálnod, amire nagy szükség van. És akkor azért jó pénzt elkérhetsz.
2021. márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/108 anonim ***** válasza:
93%

Nyilván fogalmad sincs az állam és a nemzetgazdaság működéséről - így aztán az óvodás szinten közelíted meg az egészet....


Óvóónéééniiii.... pistike elvette a kisautómaaaaat.... :-DDD

2021. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/108 A kérdező kommentje:
És nem vagyok vállalkozó sem aki egy nap fölvesz egy ember után 200 ezer forintot ő meg ad belőle a melósnak 10 ezret és jó ha havonta befizeti utána a Tb-t.Bár azzal se sokra megy a melós,ha magánrendelőbe kell mennie és otthagyni egy kisebb vagyont ha valami problémája van.
2021. márc. 19. 12:15
 8/108 anonim ***** válasza:
89%

#1: almát a körtével....


Ha egy nyugdíjas 70ezret kap, az nem túl sokat fizethetett be járulékként a 40 év alatt....

Pl. minimálbérre jelentette be magát, a többit meg zsebbe kapta.

A fagyi visszanyal...

2021. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/108 anonim ***** válasza:
89%

"Miért nem akarják még azt se odaadni ami jár nekünk?"


Itt van a gondolatodban a nagy tárgyi tévedés.


Mi az hogy "jár"?


A munkáltatótól a magasabb fizetésnem "jár" hanem adható. A munkáltató döntö el. Ha pedig számodra nem megfelelő akko kereshetsz más helyet ahol adnak többet.


A biztosító az már egy kicsit trükkös téma, de általában ott is le van fektetve hogy milyen esetekben biztosítanak és milyen esetekben nem, csak a legtöbb ember cseszi elolvasni hogy milyen szerződést ír alá. Ha meg ennek ellenére a biztosító nem akarja teljesíteni ami kötelessége lenne szerződés szerint akkor lehet pereskedni.


"sajnálja az állam,ha bajba kerülök,3 hónapig ad munkanélküli segélyt,az is csak pár forint"


Én is kaptam munkanélkülit, kb egy minimálbér volt a havi összeg. Ez tényleg semmi lenne? Ha az lejár akkor még ott az aktívkorúak ellátása. Mikor nem volt munkám megkaptam szociális alapon a tb mentességet. Mikor még pályakezdő voltam nem volt elég biztosított jogviszonyom hogy állskeresésire vagy aktívkorúakéra jogosult legyek tudtam kérni az önkormányattól önkormányzati átmeneti segélyt és kaptam is. igaz 10-20 ezer Ft-okról beszélünk, de mennyivel tübb mindent vehetsz abból mint 0Ft-ból?


Szóval őszintén nem igazán értem hogy miről beszélsz.

2021. márc. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/108 anonim ***** válasza:
92%
7: fájdalmasan információhiányos dolgok alapján extrapolálsz....
2021. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!