Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan neveznétek azt az...

Ti hogyan neveznétek azt az embert, aki tudja magáról, hogy szép, de mindenki másnak azt mondja, hogy ronda, csak azért, hogy sajnálják, valamint minden vágy az, hogy népszer legyen?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmm... Rafinált? Ha mindenkinek áradozik, hogy ő milyen szép, akkor mindenki nagyképűnek fogja tartani. A szerénység mindig szimpatikusabb, még akkor is, ha csak sznjáték.
2015. nov. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

önképzavaros idióta


22F

2015. nov. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szetintem inkább kèpmutató. Mert a leírásból ítélve nem azt mondja hogy nem szép, hanem azt hogy kifejezetten ronda, és várja hogy mások erre rácáfoljanak. Leginkább tinilányok körében megy ez. Kifejezetten irritáló.
2015. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kepmutato. Undorito tulajdonsag szerintem.. Bar ha tini (altalaban rajuk jellemzo), akkor remelhetoleg kinovi.
2015. nov. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az egyik barátom ilyen. Folyton azzal jön, hogy ő milyen ronda, csak azért, hogy azt mondjam neki, hogy szép. Pedig igazából látszik rajta, hogy szépnek találja magát, meg ne egyszer mondta nekem, hogy ő szép, meg gyönyörű, meg ő a legszebb szinte az osztályból. Egy 14 éves tiniről van szó. Remélem kinövi.
2015. nov. 23. 13:04
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. nov. 23. 13:05
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
attention whore :D
2015. nov. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem az borított ki nagyon ezzel kapcsolatban, amikor pár éve volt a facebookon egy ilyen divathullám, miszerint ki lehetett írni egy ilyen mondatot az üzenőfalra, hogy "Tedd ki te is, ha csúnya vagy!".

És hát... hányingerkeltő volt az a képmutatás attól a sok embertől, fiútól-lánytól egyaránt. Azt remélem mondanom sem kell, hogy természetesen a legnagyobb csajozó/pasizógépek írogatták ki ezt többnyire, alul pedig megindultak a kommentáradatok, miszerint "jajj, dehogy, ne mond ilyen butaságot, te igenis nagyon szép vagy!!".

Undorítónak tartottam ezt már akkor is és most is.

Egy olyan ember ugyanis, aki valóban csúnyának tartja magát, az SOHA nem fog ezzel dicsekedni és SOHA nem áll le ezt így hirdetni ország-világ előtt.

22/F

2015. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Utolsó: én is így gondolom! Jó tudni, hogy nem csak én vagyok így.
2015. nov. 23. 14:57
 10/11 anonim ***** válasza:

#7

Ez a létező legjobb elnevezés az ilyen emberekre. :D

2015. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!