Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szoktátok úgy érezni hogy...

Szoktátok úgy érezni hogy mindenki sajnálja tőletek a pénzt?

Figyelt kérdés
Sajnálja a munkaadótok,csak annyit fizet amennyit muszáj,annyit emel amennyit muszáj,sajnálja az állam,ha bajba kerülök,3 hónapig ad munkanélküli segélyt,az is csak pár forint,sajnálja a biztosító ha kötöttetek biztosítást, történik valami és fizetniük kell,de miért sajnálja tőlünk mindenki a pénzt?Miért nem akarják még azt se odaadni ami jár nekünk?

2021. márc. 19. 11:59
 61/108 anonim ***** válasza:
100%

Ég és föld a különbség aközött, hogy valaki meg van elégedve a rendszerrel, és valaki minden problémáját a rendszerre akarja ráfogni. De te ezt nyilván nem fogod megérteni.


Ez már megint hasonló terep mint "az országban szarok a fizetések" és "az én fizetésem szar" kérdése...

2021. márc. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 anonim ***** válasza:
100%
Az áruld el, hogy miért kéne a semmiért pénzt kapnod? Ennyi erővel miért nem adod oda a vagyonod mondjuk 10%-kát egy hajléktalannak?
2021. márc. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 A kérdező kommentje:
60 az attól függ hogy nekem mennyiért adnák oda a munkát.Ha jól meg vagyok fizetve,én is jól megfizetem a munkásaimat.De olyat nem csinálnék hogy nekem emelnek,én meg nem adok nekik belőle semmit,hanem azt is zsebrevágom és sírok nekik,hogy nem tudok fizetni nekik többet mert nekem is rosszul megy.Amúgy nem szeretnék vállalkozó lenni.
2021. márc. 19. 14:27
 64/108 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, bármikor van lehetőséged arra, hogy jobb, keresettebb munkaerővé válj. Jelen állás szerint nem érsz annyit a piacon, hogy jól megfizessenek, ez pedig egyedül a te hibád.
2021. márc. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 A kérdező kommentje:
62 milyen semmiért?A munkanélküli segélyt is csak akkor adják ha volt legalább 1 év munkaviszonyod.Azt is csak 3 hónapig.Ahelyett,hogy 1 évig dolgoztál,1 évig jár a munkanélküli segély is.
2021. márc. 19. 14:29
 66/108 anonim ***** válasza:
100%
65: tudod mi jár neked??? A szájad... De tök fölöslegesen!
2021. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/108 anonim ***** válasza:
100%

Ha meg ledolgozol 20 éves, akkor utána elmehetsz 20 év munkanélküli segélyre, utána meg már csak pár év és mehetsz nyugdíjba nem? :D


Kérdező, te most vagy troll vagy, vagy nagyon durván retardált...

2021. márc. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/108 A kérdező kommentje:
Azt már el se árulom hogy mennyit keresek,meg mit dolgozok,mert úgyis azt mondanátok,hogy erre a munkára ez jó fizetés,sokan ennyit se keresnek,családok élnek kevesebből,úgyhogy nem árulom el.
2021. márc. 19. 14:33
 69/108 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, ne áruld el. Nem fogok rosszabbul aludni attól este, hogy nem tudom.
2021. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/108 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nem ártana, ha megírnád, ha már ennyire sajnáltatod magadat.
2021. márc. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!