Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem aggódik értem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem aggódik értem, miért csak magára gondol?

Figyelt kérdés

Férjemmel öt éve vagyunk egy pár. Ő eléggé szexorientált.

Első időkben azt hittem ez nála az újdonság varázsa, hát nem.

Volt is ebből már konfliktusunk.

Most az a helyzet hogy valami gombás fertőzésféle miatt tíz napig kúpot kell használnom nőgyógyászom utasítására. Ez idő alatt a nemi élet nem ajánlott, amit be szeretnék tartani.

Már előre félek férjemmel ezt közölni, persze nem erőszakos, csak rendesen csalódott lesz. Én meg már kezdek rosszul lenni a felfogásától, hogy ő szex nélkül nem is élvezi velem a napokat.

Korábbi kapcsolatomban ilyen probléma nem volt.

Igazából nem látom az aggódást, csak azt hogy ez most neki mekkora szívás. Azért tudom mert 1,5 éve volt már ilyen.

Nektek nem lenne rossz egy ilyen szexorientált férfival élni?


2021. júl. 22. 18:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én ilyen önző pali mellett nem tudnék boldog lenni.

Mi 11 éve vagyunk együtt a férjemmel. Egyformán imádunk szexelni, gyakran is csinàljuk amikor minden oké ( heti 5-8 alkalommal legalább). De amikor valaki beteg,/ valami baja van, és emiatt kimarad x ideig, akkor teljesen természetes, hogy ebből nem csinálunk problêmát.

Pl pár éve 1,5 hónapon keresztül iszonyatosan beteg voltam ( tüdőhörgő gyulladás). Levegőt is nagyon nehezen kaptam, 2-3 percenként durva köhögőrohamaim voltak több hétig, emiatt nagyon fájt mindkét oldalam is, sokat kínlódtam a felkeléssel is, nem hogy még szexeljek. A férjemnek evidens volt, hogy türelmesen megvárja mire rendesen meggyógyulok.

Aztán 2 éve neki lett vakbélgyulladása. Egyik napról a másikra, azonnali műtét, 5 nap kórház, 3 hét nulla szex, nehogy kiszakadjanak a varratai, vagy bármi gond legyen. Én kezeltem le a sebét, cseréltem a kötését. Ugyanúgy türelmes voltam ahogy ő anno velem. Egyikünk se vágott pofákat meg semmi hasonló. Rettegtem, hogy komplikáció lesz és elveszítem. Az utolsó gondolatom a szex volt.

Egy komoly párkapcsolat/ házasság, nem arról szól, hogy amíg hiperszuper minden addig okê, ha meg épp baj van, akkor átmegyünk önzésbe. Ez a hozzáállás max az IQ 80 alatt jellemző, illetve akik csak dugni járnak össze.

De egy igazi kapcsolat nem így működik.

2021. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ugyanaz, mint 8-asnál. Mióta elváltam, nincs hüvelygombám, pedig van párom most is. Férfiaknál nem mindig van tünet, ha hüvelygombád van, kell a férfit is kezelni, kell neki is gyógyszer. Nálunk doki többször adott, nekem mégis visszajött, ma már tudom az okát.

És ő is szexorintált volt, nem érdekelte, hogy nekem mondjuk nincs kedvem, ha nemet mondtam megsértődött, pedig mindig volt szeretője is. De ez csak egy megjegyzés.

2021. júl. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

A dokinak higgy, ne a kommentelőknek. Szingli voltam, semmi szex, amikor először lett gombásodásom. Felborul a flóra, ennyi, a doki is ezt mondta nekem.

Ettől függetlenül még lehet hogy csal. 😶

2021. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ugyan tényleg hiányzik a megértés és az empátia, de inkább legyen ilyen és szexeljen veled sokat, mert ezek szerint szeret veled lenni és nem csal meg. Akkor ritkábbak lennének az együttlétek.
2021. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
14-es ezt cáfolom. Szinte végig a 14 év házasságomon keresztül megcsalt a párom, és sosem volt kevesebb a szex. Tehát ez sem biztos így.
2021. aug. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

#15


10-ből 1-2 eset max. :) De nem ez a jellemző döntő többségében. azért ezt valljuk be.

2021. aug. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16-os nem tudom. Nálunk sajnos ez volt, ezért is bukott le későn, mert én úgy gondoltam, hogy ezen a téren minden rendben van, hisz volt rendszeresen szex, sokmindent megcsináltam neki, még ha nekem akkor anyira nem is volt kedvem, vagy nekem nem igazán tetszett a dolog, és mégis ezt érdemeltem. Na mindegy, ez más téma :)
2021. aug. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

17/ én például nem teszek meg mindent amit szeretne.

Úgy gondolom és érzem, szexben azt kell megtenni ami kölcsönösen boldoggá tesz. Ha valaki szeret, ezt megérti.

Párommal az a gond hogy nagyon szexorientált, emiatt neki a ritkább szex óriási probléma. Sajnos-e téren nem vagyunk egymáshoz valók már látom.

Végül végig vitte velem a kúphasználatot, nem piszkált.

A kezdeti mennyiségtől ritkább szex miatt romlott a kapcsolatunk és több a vita. Ez a helyzet.

2021. aug. 5. 12:15
 19/24 anonim ***** válasza:

Pedig elvileg ha szereted, akkor megteszed érte, ahogy ő is fordítva.

Önzőn nem lehet hozzáállni ehhez, azt hittem ez evidens.

2021. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
19 így is fel lehet fogni. Meg úgy is hogy nem kényszerítem olyanra akit szeretek amit nagyon nem akar. Az nem önzőség a másik féltől ha nem veszi figyelembe párja ellenszenvét valami iránt?
2021. aug. 5. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!