Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom szeretné ha elvenném....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretné ha elvenném. Férfitársak, élvezitek a házasságot?

Figyelt kérdés
Adott bármi pluszt?
2021. júl. 21. 02:12
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
20%
Nem véletlenül hívják a házasságot legalizált prostitúciónak.
2021. júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
24%

Na, ez nem stimmel.

A prosti legalább használja a nemi szerveit.

2021. júl. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
94%

A biztonság nem feltétlenül anyagi biztonság.

Hol van az deklarálva, hogy nekem nőként nincs állásom, autóm, lakásom és ne m tudom magam - a gyerekemmel magunkat - fenntartani?

Szép is lenne.


Az urak, akik itt minden (házas) nőt qrvákkal azonosítanak, soha nem jutottak nőhöz. Így mondjuk nem is fognak.

2021. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
47%
Édesanyjukból indulnak ki, ezért nem ismernek dolgozó nőket.
2021. júl. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
94%

10 éve házas vagyok. Pluszt nem adott érzelmileg, mert ugyanúgy szeretem a feleségem, mint előtte.

Maximum annyit jelent, hogy komolyan vele gondolom leélni az életem és nem csak éldegélünk egymás mellett.



Viszont az ügyintézésnél, hitelfelvételnél, kórházba kerülésnél, öröklésnél rengeteg pluszt ad.


Nekem nem mindegy, hogy ha feldobom a pacskert akkor a haszonleső családom kisemmizi a feleségem abból a házból amit ketten építettünk fel, vagy 100%-ban a feleségemé lesz.

2021. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
98%

25-öshöz én még annyit tennék hozzá - bár amiket te írtál, komolyabb és gyakorlatiasabb szempontok - hogy azért azt mondani, hogy a férjem / a feleségem egy teljesen más kategória mint a barátnőm / élettársam.


Nekem az élettárs ráadásul - bár még mi is élettársi kapcsolatban élünk, ősszel lesz az esküvő - olyan büntetőjogi kategória-hangzású "hirtelen felindulásból, egy tompa tárggyal":)

2021. júl. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
93%
26! Igen, abban is van valami amit Te írtál. Nekünk a házasság után nem változott semmi, csak egy papír. Viszont a gyakorlatias szempontok miatt kellett inkább, mert érzelem azelőtt is volt és szerencsére azóta is van. :)
2021. júl. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:
95%
#20 én férjhez mentem és minden vagyont én hoztam a házasságba. Ingatlant, autót, mindent. Nem az anyagi biztonság vagy kifosztás miatt mentem hozzá, elhiheted. Illetve azt is, hogy nem vagyok egyedül ezzel. Az általánosításod a Te szegénységi bizonyítványod, hiába éled meg "menőzésnek", nem az...
2021. júl. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
96%
27) Én sem tartok tőle, hogy a papírtól majd megváltoznának az érzelmek vagy az egymáshoz való hozzáállás. Évek óta együtt élünk, már ki kellett nőni mindkettőnk mind a 7 feje:) nagy meglepetés szerintem nem várható.
2021. júl. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Mi 11 éve vagyunk együtt, idén lesz a 10. hàzassági évfordulónk:) Nagyon boldogok vagyunk, de nagy különbség hozzátok képest, hogy mi mindketten házasságban akartunk élni, egymással. Házastársakként a törvény előtt is egymás hozzátartozói vagyunk.Ezért tartjuk fontosnak. Nem is húztuk sokáig, 1,5 év kapcsolat után esküdtünk meg.

Gyereket egyáltalán nem akarunk soha!

32/F, 35/N


Ha csak az egyik fél akarja a házasságot, úgy nyilván sosem lesznek igazán boldogok. Ha ennek ellenére összeházasodnak, az egyik fél vágyai sérülnek, ha nem- akkor meg a màsiké, hogy kvázi csak egy barátnő marad amíg a kapcsolat tart.

2021. júl. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!