Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfitársaim, mikor múlik el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Házas fèrfi vagyok es szerelmes egy házas nöbe már Február òta. Nem törtènt köztünk semmi, megszakitottuk a kapcsolatot teljesen viszont az èrzelmeim változatlanok iránta, ugyanùgy szeretem, folyamatosan rá gondolok...


Volt mar valakinek ilyen tapasztalata nökkel?Valami ötlet, hogy mikor mùlik el?


Köszönom a válaszokat


37/F



2014. dec. 27. 17:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Én a feleségemet szeretem, így nem szerethetek bele más nőbe. Mivel te másba vagy szerelmes, nem szereted a feleségedet.
2014. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1-wo Ez szillogizmus, másrèszt ez nem igazán válasz a kèrdèsre de azèrt köszi a vèlemènyt.
2014. dec. 27. 18:01
 3/19 anonim ***** válasza:
39%
Ha kölcsönös, akkor el is válhatnátok és összejöhetnétek. Sok ilyen történetet ismerek... Persze nem tudom, mik vannak a háttérben, gyerekek, stb....akármi. Szóval ha inkább a feleséged mellett maradsz és őrlődsz, akkor nincs más teendőd, mint várni és várni. Ha abszolút nem látod őt és nem hallasz felőle semmit, akkor tényleg hamarabb elmúlik. De az, hogy mikor, az a szerelem mélységétől függ!
2014. dec. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
"1-wo Ez szillogizmus," Hát neked mindegy:-)
2014. dec. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

február óta??

nehéz elképzelni, hogy azóta így odáig vagy érte. nincs lelkiismeret furdalásod a feleséged miatt?

csináljatok olyanokat, ami miatt ráeszmélsz miért őt vetted el feleségül, miért szerettél bele.

mert ha megtanulod értékelni őt, akkor talán csökkenni fog a másik iránti vágyakozás!

2014. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Te, te igazi FÉRFI! PONTOZZ!!
2014. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
6-os, nem pontoztam.
2014. dec. 27. 18:50
 8/19 A kérdező kommentje:

5-os Nyilván nem ez az ideális helyzet, de lelkiismeret furdalásom nincs lèven effektive nem csaltam meg.

Nem valòszinü, hogy elválna miattam èn pedig pont most nem válhatok el, különbözö okok miatt.


Szòval csak azt várom, hogy ez elmùljon de fogalmam sincs, hogy egy szerelem amiben a felek nem is találkoznak rendszeresen mikor mùlik el ès föleg: mitöl?

2014. dec. 27. 18:53
 9/19 A kérdező kommentje:

3-as Idiòta voltam ès ezèrt most kènytelen vagyok a felesègem mellett örlödni egy ideig. Elválni lenne a legjobb, de attòl függetlenül, hogy ö is szerelmes belèm nem tartom valòszínünek, hogy elválna èrtem a fèrjètöl.


Gyerekük egyèbkènt nincs.

2014. dec. 27. 18:57
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
Amíg az álomvilágból nem térsz vissza a racionális világba, addig erre nincs esély.
2014. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!