Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfitársaim, mikor múlik el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim, mikor múlik el?

Figyelt kérdés

Házas fèrfi vagyok es szerelmes egy házas nöbe már Február òta. Nem törtènt köztünk semmi, megszakitottuk a kapcsolatot teljesen viszont az èrzelmeim változatlanok iránta, ugyanùgy szeretem, folyamatosan rá gondolok...


Volt mar valakinek ilyen tapasztalata nökkel?Valami ötlet, hogy mikor mùlik el?


Köszönom a válaszokat


37/F



2014. dec. 27. 17:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár én nem vagyok férfitársad, nő vagyok, de azért válaszolok. Azt kérdezed, hogy mikor múlik el egy szerelem...hát ez nehéz kérdés, mert összetett és egyénenként, kapcsolatonként változó. Mennyi idő után múlt el a szerelmed a feleséged iránt? Régebbi kapcsolataidban mennyi idő után szerettél ki a nőkből és miért? Ezeken kellene elgondolkodnod. Az, hogy megszakítottátok a kapcsolatot helyes döntés volt, amennyiben a feleségeddel szeretnél maradni, viszont az a hátránya, hogy így könnyebben idealizálod a másik nőt, hiszen nem élsz vele, nem látod minden nap, így hajlamos az ember tökéletesnek gondolni a másikat, plusz ott az elérhetetlenségi illetve "tilos" faktor, ami még jobban felizzíthatja a tüzet.

Szóval sztem biztos beletelik egy kis időbe, de minden fejben dől el, és ha tényleg azt akarod, hogy elmúljon, és ezt igazán akarod, akkor a kapcsolat teljes megszakításával, a gondolataid kontrollálásával (ne gondolj a másik nőre, ne fantáziálj róla), és azzal, hogy ezeket a fölös energiákat a feleségedre és a házasságodra irányítod, el fog múlni. De ehhez nagy akaraterő kell. Te tudod, hogy neked van-e.

2014. dec. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
47%

"Házas fèrfi vagyok es szerelmes egy házas nöbe"


Ennek így is kéne lennie.


De komolyra fordítva: megcsaltad a feleségedet (érzelmi megcsalás). Így hogy megszakítottátok a kapcsolatot, csak még nehezebben fog elmúlni a szerelem, mert csak a jóra fogsz belőle emlékezni. És ha nem vagy szerelmes a feleségedbe, minek vagy még vele? Nem sajnálod szerencsétlent, amiért átvered? Mert gondolom, ő úgy tudja, hogy még szereted. Vagy ilyen lusta dög vagy, hogy addig amíg házasok vagytok, nem kell egy kis dugásért tenni semmit?

2014. dec. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
1-1,5 év. Tapasztalat.
2014. dec. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

ha nem vagy szerelmes a feleségedbe, kár mellette maradni. telnek majd az évek, jön egy másik nő, vele esetleg történnek is dolgok.

akkor mi lesz? nem jobb lenne kilépni akkor, amikor már tudod, hogy nem szereted? és más nő után vágyakozol.

szex közben is rá gondolsz?

nekem ez nagyon rosszul esne, legalább mondd el neki, hogy mi a helyzet.

és ha tényleg szeret téged a feleséged, valahogy megoldjátok.

akkor nem feltétlen kell elválni, ha helyre tudjátok hozni

de ennek így nincs értelme , benne ragadni egy ilyen kapcsolatban

de valamiért csak elvetted a feleséged.

2014. dec. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14-es Sajnos nem tudok elvalni leven a felesegem par honapos terhes, nem fogom magara hagyni es mivel a lany tudja ezt ketlem hogy belemenne velem egy viszonyba.


Szoval roviden, tomoren:igy jartam es ezt csak magamnak "koszonhetem". Ezert varok arra, hogy elmuljon de ugy erzem, hogy o eletem szerelme es az a no akire mindig is vartam/vagytam.


Azert tervezem, hogy felveszem vele a kapcsolatot de rettegek attol, hogy esetleg meggyulolt....pedig biztos nem.Erzem, hogy o is szenved ettol es hogy o is szerelmes belem, es nem hiszem el, hogy hogy lehettem ekkora marha.


Onsajnálat OFF.


Koszonok minden hozzaszolast

2014. dec. 29. 14:14
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Pár hónapos terhes a feleséged? Január óta nem pár hónap telt el. De tudod, még csak nem is ez a legnagyobb baj, hanem, hogy egyáltalán nincs bűntudatod amiatt, hogy így átvered őt, csak nyafogsz, mint egy tinilány, akit a szülei eltiltottak a barátjától, és ezért most össze dőlt a világ.
2014. dec. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor most ird le mi az ami miatt ugymond kiszerettel a felesegedbol vagy ha azt allitod szereted, akkor mi az amitol elmult a rozsaszin kod? Csak azert kerdezem mert a rozsaszin kod mindig elszall es nem kizart, hogy az uj novel is igy jarnal idovel.
2016. júl. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17-es A felesegemmel sosem volt rozsaszin kod, hanem egyfajta vonzalom es egy nagyon eros baratsag. Emberileg szeretem es 10 ev alatt nem csaltam meg, sot tulkepp kisertes sem nagyon ert, altalaban nem cserkeszek noket es ok sem emgem.


Aztan megjelent ez a no es teljesen kifordultam magambol. Mindenki odavan erte, egyszeruen gyonyoru, okos, ertelmes, vicces, elegans, bomba test, es baromi muvelt. Sokkal muveltebb mint en, neha hulyen erzem magam amikor visszautal valami irora vagy festore es azt sem tudom, hogy mirol beszel mikozben alapvetoen nem tartom magam hulyenek.


Barkit megkaphatna, de valamiert en tetszek neki (vagy tetszettem). Eleg mely kotodes alakult ki koztunk, ilyen tarslelek dolog de mindig kevesnek ereztem magam hozza es ugy voltam vele, hogyha majd nem latom, nem beszelek vele akkor majd elfelejtem. Hat nem jott ossze, azota is a hianyatol szenvedek szamomra o a tokeletes no.


A hazassagom jelenleg egy katasztrofa, rosszabb mint valaha is volt, gyakorlatilag munka, gyerek, a felesegem eljar szorakozni a baratnoivel, zero szex ami nem igazan zavar mert nem kivanom egyebkent sem vele, neha nyaralunk, de nincs beszelgetes csak pelenkak feletti vitatkozas.


Folyamatosan kotozkodik, teljesen mas mint a masik no nemcsak kulsoleg, de belsoleg is. A masik nonek olyan humora van mint nekem....na mindegy, muszaj megkeresnem es beszelnem vele, csak nem tudom ravenni magam, mert mi van ha kiabrandult belolem, mi van ha nem erdekelem, mi van ha utal amiert nem valaszoltam anno a megkeresesre...de tudom, hogy ezen tul fogok lepni es osszeszedem magam valahogy lesz ami lesz mert megorulok nelkule.


Tudom, hogy miattam nem hagyna el a ferjet mert nagyon szeretik egymast, ugyan nem latok bele a hazassagukba, de a pasi hasonlo kaliber mint o. Sikeres uzletember, gyerekuk nincs de a srac sem az a kimondottan szep ember, a lanynak sosem ez volt a fontos (kulonben eszre sem vett volna).


A penz sem erdekli, nagyon gazdag csaladbol jott, kulfoldi egyetem, dolgozik tizeneves kora ota mikozben ulhetne otthon is stb. Szoval o egy jelenseg es nyilvan megvannak a maga hibai, pl kozolte, hogy horkol, de ez a legkevesbe sem erdekel.


Szerelmes vagyok bele es el gudnam vele kepzelni az eletem. A gyerekemet is szeretem, de csak ezert keptelen vagyok a felesegemmel maradni. Rozsaszin kod elmulna? Nyilvan, de benne van valami egy eletre megtartana a gond csak az, hogy tudom, hogy o tovabbalna ahogy elmult a kod, mert ugy erzem, hogy keves vagyok hozza.

Masreszt ha masokkal beszel feltekeny vagyok, azon filozok hogy vajon megismerkedett e valakivel azota..es utalom, hogy ennyire gyava vagyok annak ellenere hogy csak ot akarom. Minden mas non atnezek.


Ez van.

2016. júl. 14. 08:30
 19/19 anonim ***** válasza:

Szia, utolso vagyok, most esett le hogy egy kozel ket eves kerdesre kommenteltem :-)

Ugy gondolom hogy ha katasztrofa a hazassagod es nem lehet helyrehozni, akkor nem sok ertelme van. Keresd meg azt a not es ne tamadd le az erzeseiddel, csak probalj baratkozni. Amig nem beszelsz vele, ugysem nyugszol le. Remelem megtalalod a boldogsagot es fuggetlenul a jelenlegi lelkiallapotodra bizom benne hogy a gyergoc boldogga tesz es te is ot.

2016. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!