Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom szeretné ha elvenném....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szeretné ha elvenném. Férfitársak, élvezitek a házasságot?

Figyelt kérdés
Adott bármi pluszt?
2021. júl. 21. 02:12
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
64%
Adott. Nagyobb biztonságot neki is, nekem is. Igazából a rossz tulajdonságai mellett is elfogadtam, szerettem. Aztán az évek során változtunk, már nem egy csónakban evezünk, mások lettek a céljaink. Válófélben vagyunk két gyerekkel... Egzisztenciálisan ő jön ki rosszabbul, de olyan hülye, hogy nem fogja fel. Nem rajtam múlott.
2021. júl. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
47%
Ne házasodj. Ott az első mondatodban a lényeg. Ő szeretné! Ugyan miért? Magaddal törődj! TE MIT SZERETNÉL? Ha ő szeretné, akkor valami hasznot lát benne.
2021. júl. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%
A nőknek a biztonság az elsődleges. Ezért akarunk többnyire férjhez menni.
2021. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%
Ha itt keresel ehhez igazolást, akkor szerintem hanyagold. Színjáték és képmutatás így házasodni.
2021. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%
Nő vagyok, de egyetérték 14-essel. Kényszerből meg ne nősülj, ha nem érzel rá magadtól késztetést.
2021. júl. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
62%

Ha nem akarsz, akkor miért házasodnál?

Amúgy mindegy.

Ha a tiéd a lakás, akkor is a gyerek kapja.

A nő meg csak úgy ott marad benne.

Te meg fizeted a tartásdíjat.


Gyerek az meg lesz, ha a nő úgy akarja.

2021. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
86%
Nem marad a gyerek az anyával apuka lakásában, ha az apukáé volt.
2021. júl. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
20%

De igen, mert ebben az esetben a lakás fele a gyereké.

A bírónő pedig úgy ítéli meg, hogy mivel a fele már úgyis az övé, a gyereknek nagyobb szüksége van a lakásra, mint a férfinak.

Innen kezdve a #16 él.

Ja: a gyerek a nőhöz kerül az esetek 99.9%-ában.

2021. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmi házasságoknak nem igazán van racionális alapja. Érzed, hogy el akarod venni ezt a nőt vagy nem?
2021. júl. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
54%
A nők a házasságot az anyagi biztonságuk miatt szeretik erőltetni, mert így megnyugodnak hogy van hol lakniuk, lesz aki fizeti a rezsit, ha meg ráunnak a pasira, vagy a pasi rájuk un, nem kell attól tartaniuk, hogy egyik napról a másikra az utcára kerülnek, mert a házassági papír védi őket.
2021. júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!