Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi értelme a legény/leánybúcsú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a legény/leánybúcsúknak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már korábban feltettek itt ilyen kérdést de az szerintem az esküvő közbeni játékokra irányult.

Engem inkább az érdekelne hogy annak mi az értelme hogy házasság előtt még egyszer utoljára tartanak egy ilyen csajos/pasis bulit ahol lehet jó sokat sikítozni, guminővel szrakodni van hogy stripperek is vannak, persze kötelező kellék a Game Over feliratú póló.

Sose értettem hogy akkor most nem örülni kellene hogy megházasodsz?

Ha olyan nagyon sajnálod hogy véget ér a csajozós/pasizós korszak akkor nagyon egyszerű ... ne házasodj meg.

Különben is a mai házasságok 2/3-a válással végződik úgyhogy nem igazán értem mit kell annyira búcsúztatni.



2021. júl. 4. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Egy újabb alkalom az ivásra. Erre van szüksége az átlagembernek. Azon kívül semmi.
2021. júl. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

nem csak olyan lanybucsut/legenybucsut lehet tartani, ahol idiota jatekok meg stripperek vannak es idetlen egyenszettbe oltozik minden resztvevo. elegge gaz tarsasagban mozoghataz, ha csak ezt latod.

baratnom lanybucsuja pl. csak annyi volt, hogy szimplan elutaztunk egy szep helyre, jokat ettunk, ittunk, buliztunk es ennyi, mint egykozos nyaralas, ahol jol erzitek magatokat. lehet ezt is kulturaltan csinalni.


eleg buta vagy, ha azt hiszed, ez arrol szol, hogy sirnak, hogy tobbet nem pasizhatnak/csajozhatnak. ez csak egy hagyomany, egy ok az unneplesre, bulizasra. ennyi erovel minek unnepled a szulinpod, uj evet, karacsonyt, ballagast.. stb. ne legyel mar ilyen karotnyelt.

2021. júl. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

A házasság után (nagyrészt) indul a babaprojekt. Számomra ez egy “utolsó” nagy buli, amikor a baráti társaság összejön. Jó indok is. Később elég valószínűtlen, hogy mindenki eljönne. Kicsit lehet szabadabb bulizósabb az ember egy napra,(vicces feladatok,stb.) ami később már nem igazán fordul elő, ha belegondolsz.

Igen, van aki utolsó csajozásra/pasizásra használja az estét... lelkük rajta, bár nekem is megvan erről a véleményem.

2021. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%

Azt én sem értettem soha, hogy minek ribit/vetkőzős pasit szervezni a legény-, ill. lánybúcsúra. Nálam a hűség nem a házassággal kezdődik, hanem a kapcsolatnál. Bár őszinténs szólva, nem is tudnék olyan pasival mit kezdeni, akinek erre van igénye...

Viszont nem csak ilyet lehet szervezni. Többségében csak egy jó pasis/csajos buli, ahol az ember össze tudja szervezni a baráti társaságot.

De pl. párom egyik haverjának olyan legénybúcsút szervezett, ahol tankot vezettek:D Nekik marha nagy élmény volt, azóta is emlegetik.

2021. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%
Az IHB-n kívül semmi.
2021. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Én sem látok sok értelmét, kiv. ha lehet tudni, hogy az adott pár rögtön esküvő után beleugrik a bébiprojektbe, és még egyszer vmikor el akarnak menni bulizni, de azt sem értem, miért feltétlen az esküvő előtt kell, és felcímkézni, nemek szerint felosztani. De ha még tegyük fel, tényleg az az utolsó közös buli sokáig... an egy csomó "klasszik" összetevő, amit nem értek.

- miért kell k...t, vetkőzős nőt-fiút hívni... a házasság pont arról kellene, hogy szóljon, hogy a másikkal akaunk lenni, nem alulöltözött táncosokat bámulni meg verni rá a farkunkat, nyalni róla a tejszínhabot stb.

- leánybúcsúnál annyi ízléstelen sallang van... f...alakú kiegészítők és torta, bazi nagy "menyasszony" meg "köszorúslány" feliratú szalagok, limóból részegen ordibálás, idétlen "feladatok" (petrezselyemárulás, idegen pasikkal fotózkodás meg telefonszámgyűjtls)... ezeknek nem igazán látom értelmét a kivagyiskodáson kívül meg azon kívül, hogy "de hát ez már hagyomány"

2021. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Legénybúcsú szervező vagyok. 100 ból 1 vőlegényt érdekel a művésznő. Volt nem egy aki menekűlni próbált(nagyon részegen) haverok lefogták..

2-3aki latszott a haverok kedvéért belemegy .

Ami megdöbbent a rég házas pasik veszik igénybe az orált. Vagy a lúzer havert kapatják meg a művésznővel.

Művésznőből 2 típus van a drága igényes nagyon jó műsorral,de sokaknak mindent a szemnek semmit a kéznek.

Na meg a prostik, kicsit rázza magát mindenkire rámászik és probál üzletet nyélbe ütni.

2021. júl. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7es vagyok.....olyan ez mint egy nagyon jó osztálykirándulás,csapat építő tréning.

Elvileg 19.sz végéig nem nagyon illet annyit járni a házas embereknek a feleség nélkűl mulatni mint manapság a házas kan bulik nem nagyon voltak.

2021. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!