Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan birhatnam a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birhatnam a ferjem tobb szexre? Babat6is szeretnénk.

Figyelt kérdés
8 hónapja probalkozunk de még nem jött össze a baba. A peoblemam az hogy mindig amikor peteeresem kornyeken vagyok akkor mindig van valami ami miatt vagy nem tudunk együtt lenni vagy sietni kell es a minősége se lesz olyan. Par napja is mondtam neki hogy aznap van az ovulaciom. Este mikor hazajott próbáltam fürdés utan elcsabitgatni de o faradtsagra hivatkozott es lefekudt aludni. Masnap este jött meg a kedve de addigra már nem voltam termekeny. Masnak is ilyen nehéz ezt osszehongolni?
2021. jún. 29. 20:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó kettő: neki csak gyerek kell, utána szerintem szexelni se akarna (:
2021. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
#21 akkor meg minek a párkapcsolat...
2021. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%

#21

Hát de mit csináljon szegény, könyörgjön a szexért? Persze a gyerek pár évig ad elég elfoglaltságot, de utána úgyis szétmennének, ez nem kapcsolat.

2021. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de borzasztóan nyomasztó amit írsz. Nem azért akar szexelni az ember, mert most van ovuláció... ez eléggé vágyölő.
2021. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
100%

Az én férjem is ilyen típus. 3 gyerekünk van.

Hiába terveztünk babát, neki soha nem mondtam, hogy "na most van ovum ugorj rám", mert akkor egyáltalán nem ment volna neki. Alapból havonta, kéthavonta volt igénye szexre.

A peteérésem környékén bedobtam magam. Finom vacsi, kis borozgatás/ sörözgetés, egy jó kis horrorfilm... Majd másnap megnéztem a filmet, mert a végét már nem láttuk. 😁 Így sikerült elérnem a havi 2-3 alkalmat.

Arra viszont készülj fel, hogy amint már nem kell teljesíteni (babaprojekt befejezve), a libidója még gyatrább lehet. Mi a férjemmel azóta jó, ha évente szexelünk. Nekem lenne rá igényem, de neki nem. Egy rossz szavam sem lehet, mert már az elején megmondta, hogy nem szex orientált. Ez van, ilyennek fogadtam el. Apának és társnak fantasztikus, a többit meg megoldom magamnak.

Ha te ezt esetleg elfogadhatatlannak érzed, akkor még a baba összehozása előtt gondoljátok át a terveiteket!

2021. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mivel NEM akar gyereket, persze, hogy nem szexel veled. Csak annyi tartása már nincs, hogy ezt megmondja.


Más: én sem dugnék senkivel, ha folyamat azt érezteti, hogy "kell", meg csak hogy lőjek bele egyet. Felejtős.

2021. júl. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!