Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan birhatnam a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birhatnam a ferjem tobb szexre? Babat6is szeretnénk.

Figyelt kérdés
8 hónapja probalkozunk de még nem jött össze a baba. A peoblemam az hogy mindig amikor peteeresem kornyeken vagyok akkor mindig van valami ami miatt vagy nem tudunk együtt lenni vagy sietni kell es a minősége se lesz olyan. Par napja is mondtam neki hogy aznap van az ovulaciom. Este mikor hazajott próbáltam fürdés utan elcsabitgatni de o faradtsagra hivatkozott es lefekudt aludni. Masnap este jött meg a kedve de addigra már nem voltam termekeny. Masnak is ilyen nehéz ezt osszehongolni?
2021. jún. 29. 20:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
63%
Hát nem tudom. Ha babát akartok, az nagy dolog, és fontos. Még ha fáradt is lennék simán megtenném, hogy bizonyos időkben vagy termékeny. Szóval én nekem nagyon fura, hogy ezt nem teszi meg.
2021. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még inkább le kell ülni vele megbeszélni a dolgokat. Őszintén és nyugodtan.

4-es voltam

2021. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát havi egy szexből nehezen lesz baba. Meg mondjuk boldog házasság se nagyon. Impotens vagy csak ennyire alacsony a libidója? Biztos, hogy vele akarsz családot? Egy baba ugyan ad elég elfoglaltságot az elején, de előbb-utóbb megint elő fog jönni, hogy ennyire keveset szexeltek...
2021. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%

Lehet van neki igénye többre, csak nem veled.

Bocs hogy ezt így leírom, de jobb lenne ezeket tisztázni, mielőtt összejön a gyerek.

2021. jún. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
94%

Babaprojekt előtt is ilyen alacsony volt a szexigénye?

Mert ha azóta csappant meg, akkor talán nincs még igazán felkészülve arra a babázásra, azért nem akarja a szexet.

2021. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
29%
Hát nem tudom, de ha nekem egy nő, akihez kicsit is vonzódom (arról nem is beszélve, ha szeretem, szerelmes vagyok belé) azt mondaná nekem, hogy "peteérésem van, termékeny vagyok, tőled akarok gyereket, szóval csináljuk" az engem pont hogy baromira beindítana, nem lelombozna. Szerintem beszélnetek kéne, meg kérdezd meg egyenesen, hogy mi a baja, miért nem megy a szex, különösen, ha eddig ment.
2021. jún. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%

Túltolod a dolgot. Én agybajt kapnék és instant elmenne a kedvem ettől. Majd magától megfogan a gyerek, ha itt az ideje. Szexeljetek amikor kedvetek van.

Egyenes út vágod tönkre a házasságod ezzel.

2021. jún. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
65%
Havi egy szex fiatalok közt szerintem nagyon kevés, babaprojekt nélkül is. Negyvenesek vagyunk, ha heti egy lenne is nagyon kevesellnénk.
2021. jún. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Szóval babát akarsz olyantól, aki nem akar veled szexelni... Szerinted a baba után mennyi szex lesz majd a kapcsolatban? Évi néhány alkalom maximum... és ezt te még erőlteted is. Imádnivaló egyes nők logikussága. Bár ha neked is elég annyi szex (nem úgy tűnik), akkor hajrá...
2021. jún. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát pont arra gondoltam én is, hogy biztos egy olyan férfival akarsz gyereket, akivel ennyire gyatra a szexuális életetek? Ezzel a havi egy szexel még évekig elkínlódhattok, mire talán összejön a gyerek. Orvoshoz sincs értelme elmenni, ő is első körben több együttlétet javasolna.
2021. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!