Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan birhatnam a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan birhatnam a ferjem tobb szexre? Babat6is szeretnénk.

Figyelt kérdés
8 hónapja probalkozunk de még nem jött össze a baba. A peoblemam az hogy mindig amikor peteeresem kornyeken vagyok akkor mindig van valami ami miatt vagy nem tudunk együtt lenni vagy sietni kell es a minősége se lesz olyan. Par napja is mondtam neki hogy aznap van az ovulaciom. Este mikor hazajott próbáltam fürdés utan elcsabitgatni de o faradtsagra hivatkozott es lefekudt aludni. Masnap este jött meg a kedve de addigra már nem voltam termekeny. Masnak is ilyen nehéz ezt osszehongolni?
2021. jún. 29. 20:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet úgy érzi hogy tenyészbikának tartod, és elmegy a kedve tőled.
2021. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ilyenkor szokott az lenni, h apa nem akar igazàból gyereket.


No, ettől függetlenül:

te akarsz gyereket, vagy ti?

2021. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Hát, valóban nagyon lohasztó lehet, ha ezzel várod haza: drágám, ma van az ovulációm, le a ruhákkal! Szerintem el kéne felejtened a számolgatást, a peteérés figyelgetését és csak élvezni egymás társaságát. Nyilván ezzel hogy jaj ekkor és ekkor KELL együtt lenni, bestresszeled a férjed. Nem csodálom hogy nincs kedve hozzá.
2021. jún. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%

Ne görcsölj rá ennyire. Hagyd meg a dolog természetességét. Valószínűleg a férjednek is ez hiányzik. Ha te is lenyugszol, könnyebben össze fog jönni. Bízz magatokban!

És ami fontos, a kommunikáció. Beszéljétek meg, nehogy a stressz miatt rámenjen a házasságotok.

2021. jún. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
93%
Én is el tudok képzelni csábítóbb dolgot, mint a peteérés. Ha tudod, hogy pete érésed van, fogadd szexin, vagy ilyesmi. De ne oszd meg vele!! :D
2021. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy aznap van ovud, az semmit nem jelent, ha előtte 2-3 nappal szexeltetek, akkor az bőven jó lehet. A petevezetékben életben vannak a spermiumok.

Nem biztos, hogy jó, ha programozottan szexeltek megölheti a vágyat, de beválhat, hogy 2 naponta szexeltek a ciklus 8. napjától ovuig.

2021. jún. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy tényleg tultolom a dolgot. Azert se. sikerülhet mert ezaltal ot is rastresszelem? Múltkor mikor mondtam hogy na most... akkor. annyira elment a kedve hogy nem is tudtunk együtt 6
2021. jún. 29. 21:08
 8/26 A kérdező kommentje:
*lenni
2021. jún. 29. 21:08
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
7-es Akkor tényleg engedd el ezt a dolgot, mert ebből válás lesz, nem gyerek.
2021. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
csak ebből igy akkor bana se lesz mert amúgy havi 1 szexel elvan. Nincs több igenye
2021. jún. 29. 21:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!