Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi kell ahhoz, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy egy férfi elvegyen egy nőt?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak válaszát várom.

Egyik ismerősöm mondta, (nő), hogy szerinte semmi sincs bennem meg ahhoz, hogy bárki is feleségül vegyen. Mind a ketten 30 felettiek vagyunk kicsivel. (32, 33). Ő férjnél van.

Szerinte nem kell megbeszélni a kapcsolatban a férfivel azt, hogy ha minden jól alakul lehetne házasság is, mert ezzel fegyvert adok a férfiak kezébe , mert ezt maguktól is tudják. Hát nem tudom..

Egyébként is, szerinte túl engedékeny vagyok és ez a kedvesség ma már nem jó, mert csak kihasználják. Ne legyek annyira oda adó, mert azt sem szeretik. A vége az lett, hogy elégedjek meg azzal, hogy ne legyen házasságom, mert ma már az nem divat, meg hogy minek házasodnék, a babaváró miatt? Egyébként nem és semmi lagzira sem vágynék. (mondja ő házasként).

Picit rosszul estek a szavai. Azt is mondta, hogy az a bajom, hogy nem akarok egyedül boldog lenni, mert férfi nélkül is lehetünk boldogok. Önmagunkban is kell boldognak lenni, ez igaz.Most nagyon mélyponton vagyok, talán ezért sem megy, de tervezni szoktam magamnak programot.

Szerinte nagyon rosszul csinálom, így senkinek sem fogok kelleni.


2021. jún. 9. 12:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Mitől érzitek férfiak azt, ha egy nő görcsös ebben a férjhez menésben? Szeretném, ha segítenétek ezzel.
2021. jún. 9. 13:18
 12/26 anonim ***** válasza:

Ő nem azért él egy boldog/boldogtalan házasságban, mert csomó pszichológiai könyvet olvasott, hanem mert 10 éve találkozott a férjével.

Amúgy a pszichológiai könyvek engem is érdekelnek, alapból, tehát ha van szabad kapacitások, ártani biztos nem fognak. De itt nem a "hogyan vonzzuk be az ideális férfit" jellegű baromságokra gondolok.

2021. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgetés közben lehet érezni, hogyha a másik úgy válaszol folyton, hogy nekem tetsző legyen.

Nagyon hamar elkezd kötődni. Ilyesmik.

Tudom én még fiatal vagyok (25) de futottam már bele hasonlóba.

2021. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Akkor inkább legyen meg egy egészséges távolságtartás?
2021. jún. 9. 13:24
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Egészséges távolságtartás: szerintem érdemes a férfinál hagyni a gyeplőt. Értem ez alatt, hogy hagyod magad sodródni, hogy ő alakítsa az eseményeket, a kapcsolatot. Ő akarjon újra találkozni, ő akarjon programot szervezni, elvinni vacsorázni, ő akarjon összeköltözni... aztán a többi jön magától, mert már kapcsolatban élve úgyis előjön a téma kinek mi a véleménye pl a házasságról, vágyik-e rá. Akkor már simán el lehet mondani, igen, én mindig is szerettem volna férjhez menni. Ennyi.
2021. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
70%
A papír nem fog adni plusz érzelmeket, és a mai modern világban már 10 év házasság is soknak számít, sokan 5-6 év után szét mennek..
2021. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
66%
Valahogy úgy ahogy a 15 is mondja. Jó ha érdeklősz a másik iránt, de ha túlzásba viszed az úgymond illyesztő lehet.
2021. jún. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Az utóbbi kapcsolatomban akkor jöttek a gondok, amikor a párom egy másik munkahelyre ment át (elég komoly helyre). Láttam, hogy egyre feszültebb lett és nem tudtunk összeköltözni sem. Ettől meg én lettem feszültebb. Az nálunk is megvolt, hogy hagytam, ő keressen előbb. Az a baj velem, hogy ha kinyitom a szivem a másik felé, mert szerelmes vagyok akkor "sok vagyok". Ezt mondta ő is. Utána, ha felhívott vagy keresett, mindig igyekeztem én köszönni előbb el. Akkor azt mondta, lerázom. Szó nem volt erről, csak nem akartam sok lenni. Szakítás után sokat nosztalgiázott, mondta, kár hogy így alakult, de nem tudja hogy legyen. Erre mondtam akkor, hogy így felesleges beszélgetnünk. :(

2021. jún. 9. 13:30
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Utóbbi esetben egyáltalán nem biztos, hogy benned volt a hiba. Inkább csak szabadulni akart és kifogásokat keresett, hogy rád tegye, miben nem voltál jó és megfelelő.

Hidd el van olyan férfi, akivel nem kell játszmázni és nem leszel sok, mert téged akar. Ezen múlik az egész.

2021. jún. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az kell hozzá, hogy merjetek őszinték lenni egymáshoz, pláne, hogy friss ismeretségnél tétje sincs. Mondd el, hogy milyen vagy, mondd el, hogy te kapcsolatban gondolkozol, hogy nálad ez házasságot jelent és arra irányuló lépéseket, amennyiben minden oké és kölcsönös. Aztán sok ember akinek ez sok az lekoccol, aztán akinek ez nemhogy nem sok, de pont az igény, az marad, te meg örülsz.
2021. jún. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!