Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi kell ahhoz, hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy egy férfi elvegyen egy nőt?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak válaszát várom.

Egyik ismerősöm mondta, (nő), hogy szerinte semmi sincs bennem meg ahhoz, hogy bárki is feleségül vegyen. Mind a ketten 30 felettiek vagyunk kicsivel. (32, 33). Ő férjnél van.

Szerinte nem kell megbeszélni a kapcsolatban a férfivel azt, hogy ha minden jól alakul lehetne házasság is, mert ezzel fegyvert adok a férfiak kezébe , mert ezt maguktól is tudják. Hát nem tudom..

Egyébként is, szerinte túl engedékeny vagyok és ez a kedvesség ma már nem jó, mert csak kihasználják. Ne legyek annyira oda adó, mert azt sem szeretik. A vége az lett, hogy elégedjek meg azzal, hogy ne legyen házasságom, mert ma már az nem divat, meg hogy minek házasodnék, a babaváró miatt? Egyébként nem és semmi lagzira sem vágynék. (mondja ő házasként).

Picit rosszul estek a szavai. Azt is mondta, hogy az a bajom, hogy nem akarok egyedül boldog lenni, mert férfi nélkül is lehetünk boldogok. Önmagunkban is kell boldognak lenni, ez igaz.Most nagyon mélyponton vagyok, talán ezért sem megy, de tervezni szoktam magamnak programot.

Szerinte nagyon rosszul csinálom, így senkinek sem fogok kelleni.


2021. jún. 9. 12:52
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy olvastátok :)
2021. jún. 9. 12:53
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Minek az embermek ellenség, ha ilyen csodás barátai vannak, nem igaz?

Nézd kérdező, a helyettt, hogy leírnám litániában a gondolataimat, a következőket tudom ismeretlenül tanácsolni neked: ezekről a témákról és magadról, a reményeidről, jövődről, nem ezzel a némberrel kellene beszélgetned.

Hovatovább fél percig se gondold azt róla, hogy a barátnőd. Nem az.

2021. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Abban igaza van, hogy ha azzal céllal keresel pasit, hogy elvegyen, akkor nem sok esélyed van normálisat találni. Az ilyen izzadságszagú próbálkozások a férfiakat pont úgy elijesztik, mint fordított esetben egy kétségbeesetten próbálkozó férfi a nőket.

Abban viszont nincs igaza, hogy a házasságról nem kell beszélni. Igenis az eljegyzés és a házasság két ember döntése, nem valami kegy amit a férfi gyakorol, vagy amivel zsarolhatja a nőt.

2021. jún. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Igen, utána már ezen gondolkodtam, meg persze közben is. Ez a lehet férfi nélkül is... hát ez nagyon férfiellenes szöveg. Most elég mélyponton is vagyok, mint írtam. Volt egy kapcsolatom. A szakítás utáni írásnak én vetettem véget, mert elmondtam a férfinek én hogy látom és keressen akkor , amikor tudja, mit akar. Erre a férjes ismerősöm mondta, hogy úgysem fogja nekem leírni, hogy nem kellek és csak tallonban tartott engem ez a férfi. Szakítás után ő keresett mindig, sokszor beszéltünk munkáról is, mert új vagyok a jelenlegi helyen.
2021. jún. 9. 13:03
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló barátnőm volt, azt vágta a fejemhez, amikor évek óta társtalanságtól szenvedtem, hogy nincsenek értékeim, semmit nem tudnék adni egy férfinak, valamint valószínű még az ágyban is rossz vagyok, különben nem lennék mindig egyedül.

Valamint szintén egyedül is boldognak kell tudni lenni.

No comment.

Amúgy ő még nem vált el a férjétől, akivel 16 éves kora óta volt, de külön élve tőle már a második kapcsolatában él. Soha egy percet nem volt egyedül.


Ilyen mérgező barátnőt nem kell tartani, a saját érdekedben. Van elég bajod nélküle is szerintem.

Majd jön olyan, aki értékelni fog és el is vesz szívesen.

Ahogy nekem is sikerült, nagyon is jól.


Próbálj talpra állni és vinni tovább az életed, apróságoknak örülni addig is, míg bejön a megfelelő férfi és boldog leszel.


Kitartást és sok sikert kívánok!

2021. jún. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Hát igen, pont ez az. Ez nem egy kegy. Nem ezzel a céllal keresek férfit.

De látod, lehet férfi nélkül is, mint mondja.

2021. jún. 9. 13:04
 7/26 A kérdező kommentje:
Köszi kedves 5. válaszadó, kedves vagy!
2021. jún. 9. 13:05
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
Lehet férfi nélkül is. Ő mondjuk nem próbálta, de nagyon nagy tapasztalattal rendelkezik erről az élethelyzetről. Hagyjuk már...
2021. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs azzal semmi gond hogy ilyen természet vagy, szerintem inkább előny. De tény hogy veszélyekkel jár, ha nem jó fickónak szenteled ezt a figyelmet és szeretetet. Ha nem lennél ilyen sem lenne könnyebb megfelelő partnert találni.

Valószínűleg a barátnőd házassága sem olyan amilyet szeretne.

2021. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Azt mondta, hogy őt is átcseszték már és hogy sok pszichológiai könyvet olvasott. A férjét az elmondása szerint tizenéve ismeri és csak 3 éve házasok...

Az a helyzet, hogy ebben a mélypontban minden nap az üres albérletre megyek haza. Kb a napom úgy áll, hogy fél 8-ra jövök a hivatalba dolgozni, itt fél ötig vagyok. Van, amikor nem azonnal megyek haza, hanem sétálok és olvasok. Most elég nehéz, mert munka mellett mást is csinálok és nyár végén szigorlatoznom is kell. Ilyenkor viszem a jegyzeteim is és akkor tanulok a szabadban. De nagyon sokat eszembe jut az, akivel voltam, mert vele szóba is került ez a dolog. Nem tudtam még elfelejteni. Lehet könnyebb lesz már szeptemberben, ha meglesz a 3 nagyobb vizsga (PhD). És elnézést a helyesírási hibákért, telefonról vagyok.

2021. jún. 9. 13:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!