Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Màsnak is ilyen hárpia a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Màsnak is ilyen hárpia a felesège vagy szemètlàda a fèrje?

Figyelt kérdés

Direkt mindkét nemre kèrdezek, nem vagyok himsoviszta, csak fèrfi mivolt miatt fèrfitársaim panaszait hallom.

Osszesegeben ezek a panaszok oda futnak ki hogy a feleseg urakodni akar felettuk. Kimondva vagy kimondatlanul, lelki terrorral szinte mindenre megmondjak hogy igy vagy ugy legyen.

Nem tudom a fèrfiakrs csak altalanos szterotipiakat tudok - biztos rengeteg igazsagtartalommal - mint pl elhanyagolja a csaldjat, nem vesz reszt a haztartasi teendokben, iszik, rendetlen, lusta, csalfa.

Ha mas is eppen nehez idoszakot el meg a hazastarsaval a fentiek miatt es szivesen beszelgetne privatban korra es nemre tekontet nelkul kerem irjon.



2021. jún. 5. 09:51
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A férfiaknak nincs egója? Gyerekek, én föladom.
2021. jún. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen. Még a nővel vele születik a férfi egót ki kell fejleszteni. Nem feladni, olvasni kéne. Ki olvastam mar egy parat a témàban...
2021. jún. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Ja, NLC cikkeket, meg incel hülyeségket? Egyáltalán tudod, mi az az ego? Freud neve ismerős? A nők és a férfiak között nincsenek ilyen mesés különbségek, sorry to break the news.
2021. jún. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
Cikkeket nem olvasok. Az csak ujsagban jo, többnyire seggtörlésre. Ok. Ha te megvagy győződve, hogy csak az igaz amit Freud ir legyen. Mindenkinek mas a nézőpontja. Es igenis vannak igen nagy eltérések férfi és nő között.
2021. jún. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Semmiféle tudományos tény nem igazolja azt, amit írtál. Az egóval kapcsolatban. Linkelhetsz könyvet erről.
2021. jún. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Rengeteg mindenről nincs tudomànyos tény. Es ha ma van, lehet 20 év mulva mas lesz. Es az is lehet hogy nincs igazam, de akàr az is lehet hogy van. De maradjunk a kérdésnél.
2021. jún. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!