Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik családosak, szeretik is a párjukat, gyereküket (vagy csak a gyereküket...) de rájöttek, hogy nem nekik való ez az élet?

Figyelt kérdés

Nem tervezed, hogy elhagyod őket, csak úgy érzed a független élet jobban bejött?

Mikor mondjuk kimentek szabadtéri programra és irigykedve nézed a sört szürcsölő korodbeli harmincas-negyveneseket, te meg a gyereket cipeled a nyakadba és a nyuszisimogató a legnagyobb program aznap?


2021. ápr. 30. 11:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
76%
28! Bocs, de nőként is azt kell mondjam, hogy ritka irritáló, alpári és elviselhetetlen stílusod van. 🤔
2021. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de néha én is érzek így.


Van egy anyukákból álló baráti társaság, ahol nyíltan beszélünk erről, illetve többünk férje is felválallja, hogy azért vannak ilyen érzések.


Nekem ami fura, hogy sértődés lenne, ha ilyet mondanál. A feleségednél? De miért?


Nálunk egyik csaj férje mondta, hogy bocs, elege van, kivesz 1 nap szabit, elmegy aznap egyedül kirándulni, majd jön. És tökre helyeselte az anyuka.


Itt szerintem a felesegeddel kellene erről nyíltan beszéln

2021. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Gondolom a te barátnőd lazábban kezeli az ilyet. ..
2021. ápr. 30. 14:21
 34/38 anonim ***** válasza:

Igazából mindannyian elég lazán kezeljük, DE ez kölcsönös.


Ha én ma azt mondanám a férjemnek, hogy elmegyek holnap egesznap valahova, akkor mondaná, hogy persze, nyugodtan.


De mit reagál a feleséged? Mi az ellenvetése?


Valószínűleg azért is érzel igy, mert nagyon ritka a kiszabadulás. Nálam is akkor erősödik fel, ha huzamosabb ideig nem tudok elszabadulni, úgy, hogy az több legyen 1-2 óránál.

2021. ápr. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
De néha hasonlóan érezem magam mint te. A férjem nem a legjobb férj, apa. 0 érzelmi intelligenciával rendelkezik,sokszor úgy érzem egy plusz teher.Éhes vagyok, úgy ennék valamit,erre leül és várja a csodát.En hülye meg persze elérakom, mert képes a húslevest is hidegen enni,meg merővel enni, meg a koszos tányért, morzsát, mindent ott hagy az asztalon. Áhh.Belefáradtam hogy egyszerre vagyok anya meg apa is.
2021. ápr. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem időnként mindenkinek megterhelő a családos élet és úgy érzi, ebből elég volt. Főleg most így az elmúlt évben, amikor még annyi lehetősége sem volt kimozdulni, mint egyébként.


Nekünk még csak 9 hónapos a kislányunk, így nyilván nem tudok érdemben válaszolni, de őszintén szólva néha valóban sok még ő is. Előre félek, mi lesz amikor nagyobb lesz. Attól meg főleg, amikor már testvére is lesz. Mert annak ellenére, hogy most néha vannak napok, amikor este csak ülnék a kádban és zokognék szívem szerint (de még arra sincs erőm), akkor is akarok még egy babát. Mert annyira imádom ezt az életet, a kislányomat, a férjemet, aki amúgy szuper apa, szuper férj, szuper társ az élet minden területén.


Ja, és amúgy most tervezgetjük a társasággal, hogy megyünk piknikezni, szóval hamarosan mi is parkban sört szürcsölgetős "fiatalok" leszünk. Valakinél a nagymama, másnál a szitter, de valahogy megoldjuk, hogy gyerek nélkül csak felnőttek mozduljunk ki. Most még nyilván könnyen beszélek, de egyelőre nekem nem tűnik úgy, hogy ez a két dolog teljesen kizárná egymást. A társaságban nekünk született utoljára babánk, a legnagyobbak már iskolások, 1-2. osztályosok, és mindig tudtunk találkozni, programokat szervezni az ő szüleikkel is, gyerekkel vagy anélkül.

2021. ápr. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Nekem az a nehéz, hogy kicsit irigylem a férjemet. Neki a baba születése nem hozott akkora változást. Dolgozik, éjszaka alszik. Hétvégén is, addig alszik, ameddig akar, én soha. Én nem nyújtózhatok el jólesően. Múltkor elment oltásra egyedül, én meg arra gondoltam: istenem, ha én is egyedül mehetnék oltatni. De nekem még oda is vinnem kellett a babát. Ha nincs kedve valamit megcsinálni, nem gáz, elheverhet. Nekem ilyen nem létezik, mert muszáj enni, nem zabálhat fel minket a kosz, és ha a gyerek sír, nincs olyan, hogy nincs kedvem reagálni. És nem arról van szó, hogy ne venne részt a gyerekezésben. Hanem, hogy ő dönthet, hogy most felveszi-e vagy nem, átpelenkázza-e vagy nem. Nálam pedig alap, én nem dönthetek. Ha nagyobb lesz a gyerek, tuti fogok menni egyedül üdülni 1-2 napra. A férjem olyan, hogy megérti. Imádom mindkettejüket és általában élvezem a családosdit, de beszorítva érzem magam, mintha nem irányíthatnám az életem, a férjem meg a sajátját igen.
2021. máj. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Férjed elképesztően önző alak...
2021. máj. 3. 17:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!