Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik családosak, szeretik is a párjukat, gyereküket (vagy csak a gyereküket...) de rájöttek, hogy nem nekik való ez az élet?

Figyelt kérdés

Nem tervezed, hogy elhagyod őket, csak úgy érzed a független élet jobban bejött?

Mikor mondjuk kimentek szabadtéri programra és irigykedve nézed a sört szürcsölő korodbeli harmincas-negyveneseket, te meg a gyereket cipeled a nyakadba és a nyuszisimogató a legnagyobb program aznap?


2021. ápr. 30. 11:37
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg pont gy.vállalás előtt állunk. Én inkább átgondolom újra..
2021. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

11 Köszi


Gyerekek, köszönöm a válaszokat, tényleg , DE NEM tanácsokat várok...


Olyan ember írjon, aki így él, így érez. Ne olyan, aki leírja, hogy szinglik mire vágynak, ők hogy oldják meg. stb.

Kedves, tényleg, de most csak arra lennék kíváncsi hogy azok akik ilyen helyzetben vannak, hogy hogy élik meg?

2021. ápr. 30. 12:15
 13/38 anonim ***** válasza:
46%

Olyasmi ez mint a rács két oldala, aki kint van bentre vágyik, aki bent van, kintre vágyik.

Törekedni kell az egyensúlyra, ez a nagy feladat az életben mindig, békére lelni a helyzetünkkel, ha nem tudunk változtatni.

2021. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
33%
Én leírtam. Nem érzek így, mert attól mert házas és terhes vagyok, az élet nem állt meg. Most ha itt leállunk keseregni, mitől lesz neked jobb?
2021. ápr. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

14 De kit érdekel, hogy te boldog vagy? Most őszintén, ilyen nehéz ez a kérdés? Nem kérdeztem olyat, aki boldog, mert nem erről szól a kérdés. Ne törődj vele nekem mitől lesz jobb

Biztos van olyan kérdés is ahova releváns a válaszod

2021. ápr. 30. 12:40
 16/38 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, te miért nem tudsz sört szürcsölni a gyerekeiddel-családoddal?

Vagy ez egy allegória a csajozásra?

2021. ápr. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Nem, ez csak egy példa volt. Persze, hogy tudok, de a szabadság érzése más.

Mikor a napi terhek mellett azt érzed, hogy de k jó volna most csak úgy felrakni a lábad, mint rég és megnézni valami baromságot de nem, mert gyereket kell öltözteni és vinni sétálni.

Nem minden nap van, és az ember szereti is a családját, de itt akkor ezek szerint senkinek sem hiányzik a régi élete, és senki sincs úgy, hogy miért is vállalta

2021. ápr. 30. 12:56
 18/38 anonim ***** válasza:
24%
De most mit pattogsz? Kérdeztem, mivel lesz jobb ha siránkozik itt neked másik 5 ember. A probléma attól fent állna továbbra is.
2021. ápr. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Cseszd azt pattogom, hogy te pattogsz itt nőként, miközben kutya nem kérdezett. Nem kértem, hogy old meg az életem.

Ne kérdezz semmit. Itt én kérdeztem. Tedd fel a kérdésed egy külön posztban.

2021. ápr. 30. 13:01
 20/38 anonim ***** válasza:
53%
Nahát de szerencsés a feleséged, amiért ilyen agresszív állat a férje! Úgy irigylem!
2021. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!