Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik családosak, szeretik is a párjukat, gyereküket (vagy csak a gyereküket...) de rájöttek, hogy nem nekik való ez az élet?

Figyelt kérdés

Nem tervezed, hogy elhagyod őket, csak úgy érzed a független élet jobban bejött?

Mikor mondjuk kimentek szabadtéri programra és irigykedve nézed a sört szürcsölő korodbeli harmincas-negyveneseket, te meg a gyereket cipeled a nyakadba és a nyuszisimogató a legnagyobb program aznap?


2021. ápr. 30. 11:37
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Én. Fiatalon szültem, mára már 3 elmúlt a fiunk. 1 éve visszamentem dolgozni, csak a munka, házi munka, gyerek Szentháromság körül forog az életem. Férjem ritkán van velünk, sokat távol van hétvégén is. Segítség nulla a gyerekre, mindent én csinálok. Szeretem őket nagyon, de belefulladok. A hétvégéről a korán kelés és robotolás jut eszembe. 4 elérnem mozdultam ki, max kozmetikus és körmös. Ha visszamennék az időbe, nem vállalnék ilyen korán gyereket, főleg nem olyan férfival, aki sosincs itthon. Nem éltem ki magát, attól tartok, hogy nemsokára robbanni fogok. Irigykedem a szingli kortársaimra.
2021. ápr. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
*4 éve mozdultam ki utoljára egyedül (21-es vagyok)
2021. ápr. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
20/ Én viszont őszintén sajnálom a férjed, mert elképzelni sem tudom, hogy a hétköznapokban hogy lehet elviselni egy ilyen nyomulós, kötekedő nőt, aki egyszerűen nem fogja fel, hogy ne szóljon olyanba, amihez nincs köze
2021. ápr. 30. 13:13
 24/38 A kérdező kommentje:

21 Köszönöm!! Hasonlóan érzek én is, ezzel a napi robottal kapcsolatban.

...

2021. ápr. 30. 13:14
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok.

Valahogy elmúlt a régi életünk ahogy megérkeztek a gyerekek, és lett egy új, ami azért nem volt mindig komfortos. De akinek gyereke lesz szerintem előbb-utóbb rájön/rávezeti az élet, hogy ez már egy másik élet, soha semmi sem lesz ugyanolyan és akkor miért ne vegyünk el minél több örömöt belőle, amúgy meg 14-15 éves koruk után látni sem akarnak majd leginkább :)

2021. ápr. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes emberi igény, hogy akarunk egyedül lenni, ami családosként, de néha még kapcsolatban is nem kivitelezhető.

Sokkal kevesebb széthullott család lenne, ha az emberek nem néznének a másikra furán, ha havi egy hétvégét magában akar tölteni. Valahol szomorú, hogy ehhez kb el kell válni, és megosztott felügyeletet választani.

2021. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

25#Persze ez tökéletesen igaz. Imádom a gyerekem, nem ez a gond. De néha olyan, mintha ennek nem lenne vége, mókuskerék


26# Fején találtad a szöget.Egyedül lenni.Igen, hát micsoda sértődés lenne,ha azt mondod otthon, hogy ráérsz de most egy kicsit szeretnél csak úgy lazulni, játszani, vagy netán elmenni haverokkal .Igen haverokkal, csak úgy.

2021. ápr. 30. 13:25
 28/38 anonim ***** válasza:
0%
Hát, remélem otthon is így beszélsz az asszonnyal. 😂😂 rohadj ki a magányoddal mást úgy sem érdemelsz! További jó szenvedést az életedben, remélem sokáig fog tartani! 🥰
2021. ápr. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok. Gondolkodtam már ezen én is sötétebb pillanatimban. Válás, és akkor lenne heti 1-2 szabadabb napom. Nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek? Amikor télen felvetettem azt, hogy szeretnék egy szabad, csajos délutánt, lelki terrort kaptam megértés helyett.
2021. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

#28 Istenkém de szánnivaló vagy, többet nem fűzök hozzá a stílusodhoz. Minősít az téged .


29#Mit mondott? Nem engedte?

2021. ápr. 30. 13:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!