Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vannak itt olyanok akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akik családosak, szeretik is a párjukat, gyereküket (vagy csak a gyereküket...) de rájöttek, hogy nem nekik való ez az élet?

Figyelt kérdés

Nem tervezed, hogy elhagyod őket, csak úgy érzed a független élet jobban bejött?

Mikor mondjuk kimentek szabadtéri programra és irigykedve nézed a sört szürcsölő korodbeli harmincas-negyveneseket, te meg a gyereket cipeled a nyakadba és a nyuszisimogató a legnagyobb program aznap?


2021. ápr. 30. 11:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy ismerek ilyen embert, nekünk nincs gyerekünk.
2021. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:

nekünk nincs gyerekünk

És a házasságodból sosem vágysz el?

2021. ápr. 30. 11:45
 3/38 anonim ***** válasza:
90%
A barátnőm apja ilyen ember. De ők amikor a barátnőm 1 éves volt megmondta az anyjának, hogy neki nem való a családos élet és elváltak. Apuka azóta is agglegény, pedig ez már 20+ éve volt. Kabrióval jár, a hobbijainak él, jómódúbb. A gyerekekkel bánni sosem tudott, amikor néha nála volt a lány akkor is szörnyű szülő volt (pl 5 évesen ott hagyta egyedül egy kicsit az utcán büntetésből (elszaladt 30 méterre tőle és elbújt) mert a gyereke sírt és így akarta megbüntetni). Barátnőmnek súlyos pszichológiai problémái voltak az apja miatt, amit csak így felnőtt fejjel tudott elkezdeni kikezelni magából, de persze az egész életére hatással lesz már.
2021. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
59%

a szinglik meg a gyereket a nyakában hurcoló Apákat irigylik. Valahogy egyensúlyra kellene törekedni, családosként sem kellene temetni az igényt egy kis különlétre, iszogatásra a haverokkal, bulik.

És ez igaz férfikra, nőkre egyránt.

2021. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

3 Nem igazán volt releváns.

Olyanokra vagyok kíváncsi, akik vállalták a családot, maradnak is, de néha fojtogatónak érzik

2021. ápr. 30. 11:47
 6/38 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Nem vágyom el, mert jól érzem magam, remekül megvagyunk. Azonosak a céljaink, a hobbijaink, még ugyanazokat a zenéket és filmeket is szeretjük. Ugyanazt jelenti a kikapcsolódás mindkettőnknek es közösek a barátaink is. Plusz elég régóta együtt vagyunk és ugyanúgy szeretem mint az első hónapban.


Viták nyilván vannak mint mindenhol, de mindent meg tudunk beszélni.


Én nem irigylem a gyerekeseket, a nálam fiatalabbakat/idősebbeket sem, csak próbálom jól érezni magam. :D

2021. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

5.

"Nem tervezed, hogy elhagyod őket, csak úgy érzed a független élet jobban bejött?"


Nekem ez alapján az jött le, hogy olyan válaszok is érdekelnek, amikor a szülő nem csak ábrándozott az elhagyásról, hanem meg is lépte. És ez pontosan egy ilyen eset.

2021. ápr. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

NEM tervezi, szóval nem hagyja el.


Pont olyan emberek válaszát szeretném, főleg mert ez egy anonim oldal, ahol fel merik vállallni, hogy nekik néha a tökük tele a családos élettel

2021. ápr. 30. 11:54
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, néha ki kell jönni a mókuskerékből, ennyi a titka. Nekem is van férjem, várjuk az első babánkat, de ha megyek haza apához, mert nekem már csak ő van sajnos, akkor több napra megyek haza. Ilyenkor a barátnőimmel is találkozom, elmegyünk valahová, vagy valamelyikünkhöz. Jelenleg a covid megnehezítette a dolgunkat, utoljára októberben találkoztunk, de akkor még nem voltam várandós, így a lányokkal buliztunk, ittunk, kikapcsolódtunk. Ugyan így férjem is csinál programota az ő barátaival. Persze ha van gyerek, nehezebb ezeket megoldani, ezt megértem. Nyilván én sem fogok fél éves babával rohangálni, de ha nagyobb lesz, simán itthon maradhat az apjával, hogy nekem is legyen egy kis életem, és ez fordítva is igaz. Ismerünk is olyan családosokat, ahol nem lett eltemetve a társasági élet. Nehéz, de meg lehet oldani, bár ehhez tény az is kell, hogy mindkét félnek legyen rá igénye, vagy legalábbis a másik ne pattogjon, ha elmész a barátokkal valahová 1 napra.
2021. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
54%

8. "Nem tervezed... ...kérdőjel" - Én ezt úgy értettem, hogy kérdezed mikorra tervezi, utalsz rá hogy valószínűleg ezt szeretné.


Pl: "Nem tervezed, hogy elmész nyaralni?" - Itt utalsz rá, hogy azért valószínűleg a másik el fog menni nyaralni, te ezt várod tőle. Ezért értettem így, mert a mondatod elején ott volt hogy "Nem tervezed..." a mondat végén pedig a kérdőjel és ez így hangzik egyben.

2021. ápr. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!