Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Vajon hogy hozzam ezt helyre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon hogy hozzam ezt helyre?

Figyelt kérdés

Férjemmel 8éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, ezt leszögezem.

Van egy 2éves fiunk, illetve terhes vagyok a második babánkkal.

Eddig olyan munkahelye volt (megismerkedésünk óta), hogy elment reggel 6kor, este 7után ért haza. Erre az "életmodra" alakítottuk ki a feladatainkat. Mivel én 8tól fél4ig dolgoztam, enyém volt a haztartás, stb. Sosem esett nehezemre (lehet itt rontottam el).

A fiammal való terhesség sem volt probléma, egyedül eljártam a vizsgálatokra, megoldottam mindent.


Most, hogy itthon vagyok a fiunkkal, a haztartás ugyan úgy az enyém, nem munka, mert kb 2óra alatt végzek, ebbe a főzés is benne van.

Anyáéknak simán "lepasszoltam" a gyereket a vizsgálatok idejére.


Ám 2 hónapja férjem munkahelyet váltott. 6ra jár, de 3kor már itthon van.

Azóta gyűlik bennem a feszültség.

Hazajön, nemhogy velünk lenne, inkább kimegy bütykölgetni a garázsba. A fiával kb ugyan annyit törődik, mint eddig, csak a fürdetés utan az ágyban és ennyi.

A háztartásba bele se próbal segíteni.

De ami most kiverte a biztosítékot, hogy 1hónapja mondom neki, hogy ma megyek dokihoz. Tegnapelött is direkt szóltam, érjen haza a gyerekhez. Erre tegnap úgy jön haza, lett egy kis maszekja, nem fog hazaérni. Vigyem el anyámékhoz a gyereket. Anyáék 20km-re laknak balra, a doki 20km-re van jobbra... feleslegesen kocsikázzak, meg menjen az idő miatta ilyenekre. Mikor mondtam neki, hogy holnapra is tehette volna, majdnemcsak megsértődött, mert ő hordja haza a pénzt, ne szabjam meg mikor kell mennie...


Kezd kicsit telelenni a hócipőm. Megértem, hogy eddig a másik munkahely miatt máshogy volt az itthoni életünk, de váltott. Változhatna a hozzáállása velünk is.


Hiába mondom el ezeket neki, vagy végig se hallgat, vagy leráz annyival, hogy a cégnél is fárasztották, ne tegyem én is.


Most még nyelek, de félek be fogok sokallni.


Mit tanácsolnátok, mivel lehetne javítani ezen a helyzeten?


2021. ápr. 28. 13:16
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Írd meg majd,hogy alakult a beszélgetés. :-)
2021. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

6-os, tényleg? Elég, ha belerohan valaki az egyébként üres kocsiba, ott halnak meg a kölykök.


Kérdező: te választottad. Válj el, ha nem tetszik, akkor is egyedül leszel a gyerekeiddel, de legalább nem esz az ideg a lusta férjed miatt.

2021. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
"Ő akarta jobban a gyereket." Nem, ő családosat játszani akart, meg bezsebelni a gratulációkat, hogy emelkedett a társadalmi rangletrán: családos ember! A hetköznapokban ezzel járó meló már nem kell. Az, hogy ezt a batyjától szedi, aki meg jól át is verte, külön mutatja, milyen infantilis ez az ember.
2021. ápr. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!