Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na ezt hogy hozzam helyre? (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ezt hogy hozzam helyre? ( Ezt nagyon elrontottam. )

Figyelt kérdés

Előre szeretném tisztázni, hogy tudom magamról nagyon elrontottam, nem szemrevetést szeretnék hanem pár tippet hogy kiengeszteljem.


A munkahelyemen tetszik egy hölgy, úgy adódott hogy együtt utaztunk el munka miatt.


A szállás kicsit olyan fura felépítésű volt. Az én szobám az övéből nyílt.


Mivel, sosem kezdeményezett egyikünk sem, komolyanban nem beszélgettünk csak kerülgettük egymást, úgy voltam vele miért ne vághatnék bele valamibe...



Egy éjszakás kaland lett volna, tudom ez nem mentség. Persze látta amikor bevezettem a kicsit ittas lepedő akrobata páromat a szobámba és tuti hogy hallott minket, mert igen csak hangosan szimulált egy sort.


Amikor kisértem ki a kolléga lánykát nem találtam sehol.

Ezerszer telefonáltam neki mégis én vagyok a férfi az idősebb, aki felelősségel van érte, égen földön kerestem.. Végül megtaláltam de a frászt rám hozta. Kint sírt, a szállástól nem messze lévő parkban. Amikor odamentem hozzá elzavart. Azt mondta hagyjam békén. Még pofon is csapott.

Azóta nem szól hozzám én próbálkozom

Beismerem hibáztam, mert én is érzek iránta valamit de nem volt köztünk sose semmi.


30/F

A hölgy 23


2019. szept. 16. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Persze látta amikor bevezettem a kicsit ittas lepedő akrobata páromat a szobámba és tuti hogy hallott minket, mert igen csak hangosan szimulált egy sort."


Most ez mi?? Hogy került oda a párod? Kapcsolatod van? Mert ha nem vagy független akkor fejezd ezt be. Egy tisztességes nő nem áll le ilyen férfivel. Ha jól értem ezt a helyzetet, akkor esélyed sincs.

2019. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Ja már értem. :D Csak szexre vitted oda. Lényegtelen egyébként, a hozzászólásom lényegén nem változtat.
2019. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

tehát érzel valaki iránt valamit, akivel elutaztok munka miatt egy helyre, még a szobátok is egymásból nyílik,erre te felszedsz valakit és lefekszel vele, miközben tudod, hogy aki neked bejön,az végighallgatja az egészet a másik szobából.

háát...

eleg fiatal a csaj, ha tepersz valószínű elfelejti majd ezt.

persze csak feltételezés, nem ismerem, de egy átlag 23éves még túl naiv. (és ezt most minden rosszindulat nélkül mondom)


de jó lenne ha eldöntenéd,hogy mégis kitől mit akarsz.

2019. szept. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem fogod helyrehozni, esélyed se lesz a csajnál.
2019. szept. 17. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy normál önértékelése ennek a lànynak,akkor tényleg esélytelen. Sajnálom.
2019. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát,te hülye vagy bakker! :-D
2021. ápr. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!