Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt vele? Lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele? Lehetséges, hogy azt gondolja apám, hogy többet érdemel?

Figyelt kérdés

Apukámnak 3 hónapja meghalt az első szerelme, amit valahogyan megtudott. Aznap kiment sétálni és csak másnap jött haza. Azt mondta nekem, hogy egész éjjel gondolkodott és el szeretne válni anyukámtól. Már másnap elköltözött a saját lakásába.


Azóta is komolyan gondolja. Esze ágában sincs visszaköltözni, anyummal lenni. Azt mondja elég volt anyukámból és meg akarja találni élete szerelmét.


Az első szerelmét nagyon szerette. Egész kamasz korukban együtt voltak, hét évig.

Nem beszéltek igazán. Évente két három alkalommal, akkor is kb 10 percig.


Szerintem anyu nem elég apumnak. Nyílt titok a családban, hogy apukámat sokkal jobban szeretem. Anyukámat is, de apukám a tökéletes ember és apa. Ezt most nem szeretném kifejteni, de mindig is úgy láttam, hogy nincsenek egy szinten. Apukámmal sokkal nagyobb élményekre vagyunk képesek. Anyummal olyan a kapcsolatom, mint minden kortársamnak a szüleivel, illetve jobb, de ahhoz hasonlít. Apukám viszont leírhatatlan érzelmekre és megélésekre képes. Mindig úgy gondoltam, meg kéne élnie azt a szerelmet, amit érdemel. Ezt mondtam is neki már kiskamasz korom óta. Most végre megszabadult anyukámtól, aki visszatartotta az álmaiban és elvette tőle a lehetőségeket.


Szerintetek ő is rájött, hogy jobbat érdemel?


Amikor erről beszélünk, mindig olyanokat mond, hogy rájött nem érzi magát jó helyen anyum mellett, hogy az első szerelmével jobban klikkeltek.


Előre is köszi a válaszokat.



#igaz szerelem #megvilágosodás #Megérdemelt szerelem #Önhűség
2021. ápr. 28. 10:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
86%
Persze, mindenki hülye, csak te vagy helikopter :)
2021. ápr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%
Én meg tudom érteni amit mondasz valamilyen szinten,de akkor sem kellett volna anyukádat így leírnod,hisz ő hozott a világra téged..Az enyém egy borzalmas anya volt,de akkor sem beszélek róla csúnyán,mert az anyám.Inkább nem mondok semmit..A többieknek meg,akik rád zúdították a bennük lévő frusztrációjukat,ajánlom nézzenek magukba,aztán ne máson töltsék ki,hanem dolgozzanak magukon..Lehet véleményt mondani kultúrált hangnemben is.
2021. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
77%
Kerdezo, ha a szuleid nem jottek volna ossze, te sem lennel itt. Ebbe azert gondolj bele.
2021. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%
Mi lenne, ha bepasiznál és azzal a pasival élnél át nagy élményeket? Ez, amit írsz, annyira beteges. Ne szólj bele a szüleid életébe. Apádra rájött a kapuzárási pánik, majd elmúlik.
2021. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
76%
Erdekes erzeseid vannak gyerekkent. En a ferjemmel vagyok ugy, hogy nem erzem egyenlonek.Az evek soran mindig nott koztunk a kulonbseg. A fiam az igazi szellemi tarsam a csaladban (tudom nem helyes) vele tufok sok mindent megbeszelni.Tudom azt is sokkal jobban huz hozzam mint az apjahoz. Viszont ha neha pampogok ra mindig megvedi.Rossz volt olvasni ahogy irsz az anyadrol. Megertem apadat en is azt gondolom tobbet erdemlek. Mintha forditott szereposztassal rolam szolna a tortenet. Azt mondom gyerekkent te ebbe ne szoljal bele. Nem a te dolgod.
2021. ápr. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Hogy így leírnom? Nem mondtam róla semmi rosszat. Csupán tisztában vagyok a spirituális és mentális képességeivel.


23as. Az eddigiek csak nagyon ostobák voltak. Te még önző is vagy.


24es, tudsz másolni valamit tőlem, ami arra utal higy beleszólok az életükbe?

Amúgy meg dehigy nem.szólok bele. Mindenki bele szól mindenki életébe. Ez természetes, hisz létezünk hatunk egymásra. Apum a legjobb barátom. Ez nem kapuzárási pánik. Nem múlik el a vágy, hogy hozzád hasonló élőlényeket találj.


Próbálok pasizni, de mindenki olyan, mint te. Spirituálisan halott, mentálisan beteg, torz, egy roncs, és szellemileg fogyatékos.


25, miért ne lenne helyes. A sors akarta hogy legalább ő társad lehessen.

2021. ápr. 29. 08:59
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki fogyatékos, spirituálisan halott, mentálisan beteg és torz, csak te vagy egyedül értelmes, felemelkedett. Aha, értem.


Mondok neked valamit. Ha annyira felemelkedett lennél spirituálisan, mint hiszed, akkor nem néznéd anyádat szarba. Nagyon sokat kell még a spiritualitásról tanulnod, ha neked ez csak arról szól, hogy magas lóról nézel mindenki másra. Tanulj még, de nagyon sokat!

2021. ápr. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

"Próbálok pasizni, de mindenki olyan, mint te."

Látom megkaptad már az élettől az első pofonokat :)

Ilyen beálítottsággal hogy úgy mondjam: Tartsd oda a másik orcádat is.


"Mindenki spirituálisan halott, mentálisan beteg, torz, egy roncs, és szellemileg fogyatékos."

Van ez így mikor azt veszed észre hogy mindenki szembe jön az autópályán. Ne zavarjon hogy háttal vannak a jelzőtáblák :)

2021. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!