Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt vele? Lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele? Lehetséges, hogy azt gondolja apám, hogy többet érdemel?

Figyelt kérdés

Apukámnak 3 hónapja meghalt az első szerelme, amit valahogyan megtudott. Aznap kiment sétálni és csak másnap jött haza. Azt mondta nekem, hogy egész éjjel gondolkodott és el szeretne válni anyukámtól. Már másnap elköltözött a saját lakásába.


Azóta is komolyan gondolja. Esze ágában sincs visszaköltözni, anyummal lenni. Azt mondja elég volt anyukámból és meg akarja találni élete szerelmét.


Az első szerelmét nagyon szerette. Egész kamasz korukban együtt voltak, hét évig.

Nem beszéltek igazán. Évente két három alkalommal, akkor is kb 10 percig.


Szerintem anyu nem elég apumnak. Nyílt titok a családban, hogy apukámat sokkal jobban szeretem. Anyukámat is, de apukám a tökéletes ember és apa. Ezt most nem szeretném kifejteni, de mindig is úgy láttam, hogy nincsenek egy szinten. Apukámmal sokkal nagyobb élményekre vagyunk képesek. Anyummal olyan a kapcsolatom, mint minden kortársamnak a szüleivel, illetve jobb, de ahhoz hasonlít. Apukám viszont leírhatatlan érzelmekre és megélésekre képes. Mindig úgy gondoltam, meg kéne élnie azt a szerelmet, amit érdemel. Ezt mondtam is neki már kiskamasz korom óta. Most végre megszabadult anyukámtól, aki visszatartotta az álmaiban és elvette tőle a lehetőségeket.


Szerintetek ő is rájött, hogy jobbat érdemel?


Amikor erről beszélünk, mindig olyanokat mond, hogy rájött nem érzi magát jó helyen anyum mellett, hogy az első szerelmével jobban klikkeltek.


Előre is köszi a válaszokat.



#igaz szerelem #megvilágosodás #Megérdemelt szerelem #Önhűség
2021. ápr. 28. 10:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%
Azta...szoval benyaltatok valami spiritualitasnak csufolt maszlagot, kulonbnek kepzelitek magatokat . Ismerem ezt a szovegelunk a spiritualitasrol kozbe meg l.fasz tipust. Nehogymar anyad legyen a szar mert apad spirinek alcazott felredugas igenyet nem tamogatta. Eszem megall...
2021. ápr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnállak titeket. Nehéz és örömöktől mentes életetek lesz.
2021. ápr. 28. 10:56
 13/28 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy baromi nagyot fogsz koppanni amikor rájössz, hogy apukád sem tökéletes. Eleve nem volt őszinte anyáddal, éveken keresztül hülyítette. Emellett az ő idejét is pazarolta, ő is megtalálhatta volna a társát.


Nyilván mindketten hibásak abban, hogy így alakult a kapcsolatuk...

2021. ápr. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy téged idézzelek: "Apukámmal sokkal nagyobb élményekre vagyunk képesek."

Sok boldogságot az "ifjú" párnak :)

Viccet félretéve, ne minket sajnálj hanem segíts megélni apudnak ezeket az örömöket, aranyozd be meglett férfikorát.

2021. ápr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
88%
Mekkorát fog koppanni, amikor rájön, hogy nem csak az első szerelem múlt el, hanem a fiatalsága is és akármennyire nem tetszik neki, ő is változik, mint minden ember. Ez nem spiritualitás, hanem álomvilág.
2021. ápr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
86%
A hülye is látja, hogy apád egy seggfej. Istenítsd csak, annál nagyobbat fogsz koppanni és meg is fogod érdemelni. Egyébként meg inkább menj az Ezotéria kategóriába, az tele van hozzád hasonló pontagyúakkal, biztos találsz valakit aki megérti azt a csodás, átlagos halandóknak felfoghatatlanul bonyolult lelked :D
2021. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%

12, nem kell sajnalni, koszi, van boven orom az eletemben. Tobbek kozt van egy ferjem aki nem erzi ugy hogy mellettem savanyodik, mikozben magasabbrendu spiritualitassal rendelkezo p.ncit akar keresni maganak, hanem orulunk egymasnak es kolcsonosen tamogatjuk egymast.

Apad egy f.sz beetetett teged. Csunya ilyet mondani, de remelem talalsz valakit aki evek, evtizedek utan kozli hogy te kb elrontottad a boldogsagat.

2021. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

Ne haragudj, de van baj a toronyban. Nem tudom, hány éves lehetsz, az írásod alapján nem lehetsz több, mint egy álomvilágban élő, naiv, beteges agyú 20, de gyanítom, hogy idősebb vagy valamivel.

Az a félelmetes érzésem volt a kérdés és válaszaid közben, hogy beteg módon "szerelmes" vagy apádba és... innen már nem akarom folytatni.

De ez a spiritualitás és egyebek nem engednek sok jóra gondolni. Szegény édesanyád! Nem elég, hogy a férje elhagyja x év után, még a gyereke is lenézi őt, mert... monogám? Kb ezt hoztad fel anyud ellen, hogy visszafogta apádat, hogy nem lehetett több emberrel. Senki nem kényszerítette apádat, hogy monogám kapcsolatban legyen. Ha neki ez volt jó, akkor nem szidhatod most anyud. Ha nem volt jó, de nem lépett, akkor pedig apád volt a gyáva, kényelemszerető.

2021. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Nagyon el vagytok tévedve.

Nagyon durván.

2021. ápr. 28. 13:23
 20/28 anonim ***** válasza:
85%

Ne kérj tanácsot, ha nem tudod elfogadni a véleményeket. A leírtak alapján te és apád semmibe nézitek anyádat. Eddig jó volt, most már nem az.


Itt nem egyszerűen arról van szó, hogy el akar válni, mert már nem boldog. Leírásod alapján sosem volt boldog, akkor mi a francért volt vele ennyi ideig. Ha valakit feleségül veszek és családot alapítok, akkor azt (jó esetben) átgondoltan teszem. Nem X év múlva közlöm, hogy elvetted a fiatalságomat.


Te vagy eltévedve, de nagyon. De az élet még előtted van, lesz bőven pofáraesés.

2021. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!