Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi történt vele? Lehetséges,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történt vele? Lehetséges, hogy azt gondolja apám, hogy többet érdemel?

Figyelt kérdés

Apukámnak 3 hónapja meghalt az első szerelme, amit valahogyan megtudott. Aznap kiment sétálni és csak másnap jött haza. Azt mondta nekem, hogy egész éjjel gondolkodott és el szeretne válni anyukámtól. Már másnap elköltözött a saját lakásába.


Azóta is komolyan gondolja. Esze ágában sincs visszaköltözni, anyummal lenni. Azt mondja elég volt anyukámból és meg akarja találni élete szerelmét.


Az első szerelmét nagyon szerette. Egész kamasz korukban együtt voltak, hét évig.

Nem beszéltek igazán. Évente két három alkalommal, akkor is kb 10 percig.


Szerintem anyu nem elég apumnak. Nyílt titok a családban, hogy apukámat sokkal jobban szeretem. Anyukámat is, de apukám a tökéletes ember és apa. Ezt most nem szeretném kifejteni, de mindig is úgy láttam, hogy nincsenek egy szinten. Apukámmal sokkal nagyobb élményekre vagyunk képesek. Anyummal olyan a kapcsolatom, mint minden kortársamnak a szüleivel, illetve jobb, de ahhoz hasonlít. Apukám viszont leírhatatlan érzelmekre és megélésekre képes. Mindig úgy gondoltam, meg kéne élnie azt a szerelmet, amit érdemel. Ezt mondtam is neki már kiskamasz korom óta. Most végre megszabadult anyukámtól, aki visszatartotta az álmaiban és elvette tőle a lehetőségeket.


Szerintetek ő is rájött, hogy jobbat érdemel?


Amikor erről beszélünk, mindig olyanokat mond, hogy rájött nem érzi magát jó helyen anyum mellett, hogy az első szerelmével jobban klikkeltek.


Előre is köszi a válaszokat.



#igaz szerelem #megvilágosodás #Megérdemelt szerelem #Önhűség
2021. ápr. 28. 10:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

"Most végre megszabadult anyukámtól, aki visszatartotta az álmaiban és elvette tőle a lehetőségeket."


Kényszerítette rá valaki, hogy vele alapítson családot és vele éljen? Elhiszem, hogy jó ember az édesapád, de undorítónak tartom, hogy valaki leél X évet egy emberrel, majd közli, hogy sosem szerette igazán.

2021. ápr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

"de apukám a tökéletes ember és apa." Annyira tokeletes hogy anyadrol ugy beszeltek hogy vegre megszabadultok tole. Szép. Hogy vette el anyad a lehetosegeit?

Minek élt vele ha nem szereti?

2021. ápr. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
15%
A legtöbb ember kényszerből házasodik.
2021. ápr. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Szerette, meg szereti anyukámat, csak nem annyura, mint azt lehetne. Annyira szereti, illetve egy kicsit jobban, mint amennyire ő szereti apukámat. Igazán szereti, csak nem mélységesen, nem spirutuálisan. Pl én és apukám sokkal mélyebb érzelmeket élünk meg együtt, mint anyukámmal teszi apukám. Olyan mintha csak tudat alatt szeretné anyum apumat. Apum meg csak ezt tudta viszonozni. Apum azt mondja az ilyenekről higy eláraszthatjuk a másikat a szeretetünkkel, de ő ebből nem vesz észre semmit se, akkor félig nincs is értelme, hisz csak nekünk jobb tőle.


Én beszéltem így a kapcsolatukról. Nem figalmaztam szépen, de éreztetni akartam, hogy a szememben anyum csak egy teher volt apumnak. Annyira nagy köztük a különbség. Ha ismernéd apukámat, te se találnál benne hibát.

2021. ápr. 28. 10:22
 5/28 A kérdező kommentje:
2es. Úgy vette el, hogy ismerkedhetett volna más nőkkel. Olyanokkal, akikkel úgy mond egy ligában játszanak. Lehet már megtalálta volna élete szerelmét ha nem lett volna anyummal a kapcsolata. Anyum ugyanis monogám, apum pedig már 20 éves kora óta poligám. Csak anyum miatt nem volt nyitott más nők felé.
2021. ápr. 28. 10:24
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, tévdedsz. Biztosan nem kényszerből, vagy mert "nincs jobb" vette el anyádat és élt vele több, mint 10 évig. Nem kéne megkérdőjelezned őket ilyen módon.

Mi történhetett? Felidézte a gyerekkori szerelmét, eszébe jutott, hogy akkor miként érzett és hiányzik ez neki. Úgy gondolhatja, hogy anyáddal már nem tudja ezt átélni, de mivel te már nagy vagy, a megszokáson kívül nincs más ami marasztalja.

2021. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Ja, poligám. Aha. Ezért képes akkora nagy érzelmekre, hogy nem csak magától, de a feleségétől is elvette az esélyt, hogy megtalálja az igazit. Gondolom, az tetszett a tökéletes faaszkalapnak, hogy ki van nyalva a valaga.
2021. ápr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%
Igazi mintaferfi
2021. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Anyum végig boldog volt. Úgy érezte, megtalálta. Most 45 éves. Van még bőven ideje.
2021. ápr. 28. 10:40
 10/28 anonim ***** válasza:
90%
Mekkorát fogsz csalódni, amikor rájössz, hogy apád nem tökéletes. Inkább ő vette el anyádtól a lehetőséget, hogy olyan férfit találjon aki megbecsüli és nem tartja magát egy felsőbbrendű embernek. Rettenetes lehet szegény asszonynak két ilyen egocentrikus, önző, álomvilágban létező emberrel együtt élnie.
2021. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!