Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem semmibe vesz engem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem semmibe vesz engem és az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Van egy telke a férjemnek,már megvolt amikor megismerkedtünk.Habár nem tetszett,kénytelen voltam túltenni magam azon hogy már párszor nem jött haza onnan a kocsijával,mert alkoholt ivott.Ez inkább családi találkozókkor fordult elő,férjem azt ital nélkül el sem tudja képzelni.

Legutóbb szintén a telekre indult,azt mondta legkésőbb este jön haza.

Nem jött,ezért 21 óra előtt háromszor is hívtam telefonon amit nem vett fel.Sőt vissza sem hívott.Másnap délelőtt 10 órakor került elő,és mintha mi sem történt volna úgy viselkedett.Felháborodásomra hogy miért nem vette fel a telefont,és miért nem jött haza,azt mondta hát megittak valamit a telekszomszéddal ezért ott aludt.

Számomra ez a viselkedés elfogadhatatlan egy házasságban.

Mi a véleményetek férjem viselkedéséről?


2021. ápr. 14. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Ha számodra elfogadhatatlan, akkor mindegy, hogy mi mit gondolunk, nem? Én speciel nem élnék együtt egy alkesszal, de hát nem vagyunk egyformák.
2021. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Az gáz, hogy nem is szól, hogy nem jön haza, ettől én is falra másznék. De az is gáz, hogy te meg minden alkalommal húzod a szád, ha ottalszik. Miért olyan nagy gond az?
2021. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Engem ami ebben az egészben a legjobban zavarna, hogy jól láthatóan egyáltalán nem számíthatsz rá. Mi van akkor, ha pl. azért hívtad telefonon, mert elestél otthon és úgy megütötted magad, hogy fel sem bírsz kelni a földről? Ezek meg sem fordulnak a fejében vagy ami még rosszabb, nem érdekli.
2021. ápr. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
47%

Azért ez ha néha ott alszik vagy megiszik valamit nem váló ok.

Mindenkinek jár egy kis szabadidő , csak előre egyeztetni kellett volna, hogy ne várd haza hiába.

Ne legyél gonosz boszorka, mert találni fog olyat aki nem az!!

2021. ápr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

Ha te vagy az, aki a korűbbi kérdéseket is kiírta a férjlől akkor nem csodálom, hogy menekül tőled.

Egyébként meg ha elfogadhatatlannak tartod, akkor mi a szent szarért vagy még vele? Jó érzés mártírkodni?

2021. ápr. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Ez az első eset hogy nem vette fel a telefont és vissza sem hívott.

Elképzeltem mit szólna hozzá ha én tennék ilyet,hogy másnap de. keverednék haza.Szerintem nagyon felháborodna ha nem venném fel a telót és kimaradnék éjszakára.

Akkor többségetek szerint ez normális?

2021. ápr. 14. 13:21
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Azt, hogy valaki nem jön haza és még csak nem is szól, azt nem csak házasságban nem fogadom el, de semmiféle együttélésben. Legyen az a párunk, a gyerekünk, a szülőnk...
2021. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Az hogy nem szól az nem normális.

De ha megbeszelitek és néha kint alszik meg isznak valamit , miért ne ??

Kikapcsolodas mindenkinek kell!!!!

2021. ápr. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%
Valamiért menekül előled. Ezen gondolkodj el.
2021. ápr. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
21%
Én is kerülném a társaságod, elég hárpia lehetsz
2021. ápr. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!