Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem semmibe vesz engem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem semmibe vesz engem és az érzéseimet?

Figyelt kérdés

Van egy telke a férjemnek,már megvolt amikor megismerkedtünk.Habár nem tetszett,kénytelen voltam túltenni magam azon hogy már párszor nem jött haza onnan a kocsijával,mert alkoholt ivott.Ez inkább családi találkozókkor fordult elő,férjem azt ital nélkül el sem tudja képzelni.

Legutóbb szintén a telekre indult,azt mondta legkésőbb este jön haza.

Nem jött,ezért 21 óra előtt háromszor is hívtam telefonon amit nem vett fel.Sőt vissza sem hívott.Másnap délelőtt 10 órakor került elő,és mintha mi sem történt volna úgy viselkedett.Felháborodásomra hogy miért nem vette fel a telefont,és miért nem jött haza,azt mondta hát megittak valamit a telekszomszéddal ezért ott aludt.

Számomra ez a viselkedés elfogadhatatlan egy házasságban.

Mi a véleményetek férjem viselkedéséről?


2021. ápr. 14. 12:53
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem menekül előlem, ki vagy te 9-10 hogy te ezt annyira tudod.Mindössze akaratgyenge gondolom,nem tudja megállni hogy ne igyon.

Miért lennék hárpia?Akkor el akarna válni tőlem a férjem.De nem akar.

A problémához lehetett volna hozzászólnod,nem engem minősítgetni ismeretlenül.

2021. ápr. 14. 15:08
 12/18 anonim ***** válasza:
39%
Kérdező de most az ital a baj vagy az hogy nem szólt ? Ha csak egyszer egyszer fordul elő au miért baj? Tényleg ne legyél harpia.
2021. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A legnagyobb baj hogy fel sem veszi a telefont amikor hívom,nem hív vissza,és anélkül hogy szólna kimarad éjszakára.Így röviden.

Hát ha van olyan nő aki ennek örül?Aki nem az már hárpia?

2021. ápr. 14. 15:23
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Csináld meg te is ugyanezt, és megtudod, mit szól hozzá. Ha neki szabad, neked is. Aludj egy barátnődnél vagy vegyél ki egy szobát.
2021. ápr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
90%
Szörnyű a kommunikációtok. Párkapcsolati terápiára érdemes lenne elmennetek, hátha segít.
2021. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem az a probléma, hogy máshol alszik, és az sem, hogy olyankor megiszik pár feleslt, sört (neked láthatólag ez is gond).

A gond az, hogy nem is szól.


Nálunk alap, hogyha tovább maradunk a barátokkal, akkor írunk egy sms-t, hogy még sörözünk, később jövünk.

Ha pedig nem érkezünk aznap, mert elhúzódott a csjos-pasis program, akkor azt is megírjuk egymásnak, hogy a másik ne várjon feleslegesen, vagy kattogjon azon, hogy vajon baj történt-e velünk.


A telefonfelvevés pedig alap, de csak komoly probléma esetén zavarjuk egymást ilyenkor.

2021. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16%
Biztos, hogy csak az ital miatt marad a telken..?
2021. ápr. 15. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
55%
Valahogy nem érzem, hogy ebben a kapcsolatban lenne tisztelet. Legfőképpen a párod részéről.
2021. ápr. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!