Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jól működő házasságban harmadi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól működő házasságban harmadik fél?

Figyelt kérdés

Mit lehet tenni, ha van egy hosszú és jól működő házasságod, ami kisebb hullámvölgyekkel ugyan, de megy.

Vannak gyerekek, még kicsik.

És egyszer csak jön egy harmadik fél. Sosem kerestél senkit, eszed ágában sem volt megcsalni a másikat, egy-két flörttől eltekintve, ami tényleg csak flört.

De ez a másik egy olyan ember, aki mindent visz és borít.

Mindenben ellentétje a párodnak, de még neked is. Sosem hitted volna, hogy pont egy ilyen ember fog így megfogni.

Viszont egy igen értékes házasságban élsz.

De ez nem fellángolás. Nincs megcsalás, csak kommunikáció volt másik féllel.

Már az sincs, viszont a történet még tavaly kezdődött, szóval jócskán túlmutat a fellángoláson.


Mit lehet kezdeni ilyen érzéssel? Egy részed családos ember maradna, de egy részed viszont úgy érzi, hogy ő az az ember, akivel lehet előbb kellett volna találkoznod.


Mit tennél? Volt már valaki így?


2021. ápr. 11. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
Szia, sok volt a döniel sztíl regény, itt akarod írói vénádat megcsillagtatni?
2021. ápr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Beteg vagy.

Normális válaszokat várok.

Neked nyilván sem házasságod, pláne nem akármilyen kapcsolatod nincs, hogy ez ilyen magas.

2021. ápr. 11. 14:05
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Áltatod magad. Nem élsz értékes kapcsolatban. Ha a másik, mint ember is nagyon megfogott (nem csak külsőre/szexuálisan), akkor vmi igencsak nincs meg a társadban/párodban...
2021. ápr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
49%
Enyhén paradoxon már maga a kérdés is.
2021. ápr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem neked se házasságod, de még barátod sincs.

régebben beszélgettem itt egy női troll-lal.

Mindig ilyen hosszadalmasabb kérdéseket írt ki, de felismerem a stílusod.

Ha jól emlékszem 20 év körül voltál, faluban laktál szülőkkel,és a barátnőidre voltál irigy, mert nekik milyen pasijaik vannak, neked meg csak a melós pasik jutottak.

Régebbi kérdéseid e téma körül voltak, úgy látom fejlődtél.

2021. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Milyen hosszú a házasság, mennyi idősek vagytok? Egy több évtizedes házasságban lehet inkább meg kell várni csendben, amíg elmúlik az érzés, túl leszel rajta. De ha pár évesben érzed ezt, akkor lehet érdemes megpróbálni.
2021. ápr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

3. Olyan furcsa ez. Eddig nem tűnt fel, hogy bármi baj lenne. Persze nem a kezdeti fellángolás, de ettől eltekintve szép kapcsolat, és van szex is, talán nem pont annyi, mint amennyit én még elbírnék :)


4.Mert?


5.?? Szerintem túl sokat vagy ezen az oldalon


6. 12 évnél hosszabb és előtte még két év járás. Én is a csendben elmúlásra várok, de ha őszinte szeretnék lenni, most másképp nézek a nejemre. Nem rosszabbul, de van bennem összehasonlítás. És mivel hosszú hónapok óta fennáll ez az érzés, nem tudom. Nem szerelem, inkább olyan villámcsapás szerű. Furcsa és nem vágytam rá.

2021. ápr. 11. 14:14
 8/20 Ollókezű Edward ***** válasza:
78%

Már nem is emlékszem, hogy hol láttam, de azt magyarázták, hogy a férfiak nem akarnak kompromisszumot kötni még egy házasságban sem. Ha a házasság pl. 90%-ban működik, de a férj megismer egy olyan nőt, aki pont a hiányzó 10%-ot tudja nyújtani, akkor fel fog mindent borítani. Aztán persze később jön a felismerés, hogy az új nő csak 10%-os a volt 90%-os feleséggel ellentétben. Akkor szoktak próbálkozni a visszasírással.

A következők utalnak arra, hogy nálad is ez a helyzet:

"Mindenben ellentétje a párodnak, de még neked is. Sosem hitted volna, hogy pont egy ilyen ember fog így megfogni.

Viszont egy igen értékes házasságban élsz."

Szerinted hosszú távon mennyire jönnél ki egy olyan nővel, aki mindenben az ellentéted?

2021. ápr. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

8. Úgy fogalmaznék, hogy szeretem ezt a különbséget. Sok olyan dolgot mondott vagy tett, ami tőlem távol állna. Nem kell szélsőségekben gondolkodni, de én a feleségemmel egyformán láttam kb. mindent és én ezt jónak véltem, vagyis most is annak vélem, csak furcsa, hogy jön valaki aki rávilágít dolgokra.

Pl. mi a feleségemmel sosem konfrontálódunk, viszont ez a nő, ha nem tetszik valami nyiltan vállalja, hogy a szemedbe mondja.


Persze ez nálunk is így megy itthon, de én pl. úgy lettem nevelve, hogy megfeleljek a társadalmi elvárásoknak. Na őt ez hidegen hagyja, és ez igen vonzó

Inkább úgy mondanám, hogy ezzel nem a nejemet, hanem engem egészít ki.

2021. ápr. 11. 15:15
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

De most akkor vége, vagy még tart? Ha te úgy akarnád, akkor lehetne kapcsolat belőle?

Mert azt írod, már nem is beszéltek.

Akkor most mi a kérdés? Hogy válj és jöjj össze az új nővel? Vagy hogy hogyan felejtsd el?

2021. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!