Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mindig minden az én hibám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig minden az én hibám?

Figyelt kérdés

A férjem szerint igen.

Bármit képes rám húzni. Sokszor leesik az állam, hogy ezt komolyan gondolta? És igen, komolyan gondolta. Ő sosem hibázik, sosem téved, mindig úgy jó ahogy ő gondolja, csinálja. Én meg hülye vagyok, semmihez nem értek. Ha valamit elront, akkor addig csavarja a történetet, hogy én legyek a hibás érte.

Ha valamit tényleg elrontok, tévedek valamiben, akkor ő kihúzza magát, hogy "ezt szépen megcsináltad, büszke lehetsz magadra", jól az orrom alá dörgöli a hibámat, nem áll ki mellettem. Ha valamit sza.rul csinálok, akkor már előre görcsben van a gyomrom mert tudom, hogy "kapni" fogok érte.

Nekem ebből marhára elegem van, nem lehet ezt vele megbeszélni, mert elszáll az agya... Úgy gondolom ennek válás a vége, mert nem tűröm, hogy így bánjanak velem.

Akiknek hasonlóan viselkedett a férje, mi lett a történet vége? Válás? Vagy varázsütésre megjavult?


2021. ápr. 3. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9# gondoltam, hoyg ilyesmi amúgy ne húzd sokáig.. mert teljesen elhidegültök és nem lesz visszaút. vagy azonnal lépsz,hogy változzon vagy szép lassan tönkremegy a kapcsolat.
2021. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ez már tönkre ment....Sokat gondolkoztam rajta, nincs vissza út. Viszont nehéz lesz, mert van 2 gyerek is a történetben.
2021. ápr. 3. 14:24
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem lesz nehéz.


A gyerekekkel most tök ne foglalkozz, csak magaddal és a válással. Hidd el, nekik sokkal jobb lesz távol egy ilyen hülyétől, mint a férjed, és ők pontosan tudják, hogy mi zajlik köztetek.

Ne add át a mintát, hogy a nőkkel bármit meg lehet tenni, mert vagy arrogáns fx lesz, mint az apja, vagy mindent eltűrő megalázkodó, mint te.

2021. ápr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De jobb lesz.
2021. ápr. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ilyen volt az exem is. Aztán szakított velem , én megkönnyebbültem. De aztán azt is rám kente hogy miattam csesződött el a kapcsolat is. Már nagyon szorongtam miatta. Azt éreztem nem is a párom hanem a főnököm. Remélem már elváltatok kérdező , mert én nagyon jól érzem azóta magam hogy nincs velem ennél tényleg jobb az egyedüllét is.
febr. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!