Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mindig minden az én hibám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig minden az én hibám?

Figyelt kérdés

A férjem szerint igen.

Bármit képes rám húzni. Sokszor leesik az állam, hogy ezt komolyan gondolta? És igen, komolyan gondolta. Ő sosem hibázik, sosem téved, mindig úgy jó ahogy ő gondolja, csinálja. Én meg hülye vagyok, semmihez nem értek. Ha valamit elront, akkor addig csavarja a történetet, hogy én legyek a hibás érte.

Ha valamit tényleg elrontok, tévedek valamiben, akkor ő kihúzza magát, hogy "ezt szépen megcsináltad, büszke lehetsz magadra", jól az orrom alá dörgöli a hibámat, nem áll ki mellettem. Ha valamit sza.rul csinálok, akkor már előre görcsben van a gyomrom mert tudom, hogy "kapni" fogok érte.

Nekem ebből marhára elegem van, nem lehet ezt vele megbeszélni, mert elszáll az agya... Úgy gondolom ennek válás a vége, mert nem tűröm, hogy így bánjanak velem.

Akiknek hasonlóan viselkedett a férje, mi lett a történet vége? Válás? Vagy varázsütésre megjavult?


2021. ápr. 3. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Válás.
2021. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
"Tudom, hogy mit csináltál tegnap este. Széttörted a jack csatlakozót, megittál egy üveg vodkát, aztán kiöntötted a kólát a földre, a szőnyeget is tönkretetted. Szégyelld magad!"
2021. ápr. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
30%
Már megint a hülyeségen töröd a fejed asszony ahelyett, hogy a sonkát főznéd. Nappalit kitakarítottad már? Nem lenne ennyi időd ilyeneken rágódni, ha a kezed járna.
2021. ápr. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen személyiségű emberek, akik "tökéletesek". Gondolom nem most lett ilyen. Ha nem hagyja abba, úgyis otthagyod. Szerintem ezt jobb ha tudatosítod benne.
2021. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván el kell válnod, mert még ha egyedül vagy az is jobb, mintha gyomorgörcsöd van a párodtól. Tudom mondani könyebb, mint megtenni, de ha túl vagy rajta, akkor jobb lesz. De ne engedj a visszaédesgetésnek, mert lehet férjed hirtelen megváltozik amikor szóbahozod a válást, de ez csak addig fog tartani, amíg azt hiszi tényleg elveszíthet, amint újra biztonságban érzi magát ugyan azt fogja folytatni.
2021. ápr. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 amisu válasza:
100%

Nárcisztikus személyiségzavar.

Soha nem fog megváltozni.

Válás, mielőtt teljesen lenullázza az önértékelésedet, önbecsülésedet.Szerencsére már egyre több helyen írnak erről.

[link]

[link]

2021. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kollégám, ő ugyanilyen volt. Nem tudom elképzelni miért vannak a nők ilyen férfiakkal....p
2021. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

7# mert ezeknek van önbizalmuk. nagyon fontos ahhoz, hogy csajod legyen.


a sztoriról eszembe jut egy ismerős. vettek egy új autót, második nap feleség be akart parkolni vele a garázsba, a férfi nem engedte mert "te béna vagy és összetöröd" nos.. az ember úgy beállt, hogy megtörte a lámpát meg a lökhárítót. a feleség volt a hibás szerinte mert felidegesítette azzal, hogy be akart parkolni.. :D

2021. ápr. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8

Ez akár az én férjem is lehetett volna. Nagyjából ilyeneket szokott mondania ő is.

2021. ápr. 3. 14:17
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A varázsütés az jo szo! Vagy te annyival erösebb, hogy ez menjen?:-) (Ha nem, akkor szép csendesen el!)
2021. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!