Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságkötés nélkül hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságkötés nélkül hogyan nyilvánítsam ki a párom iránti lojalitásom?

Figyelt kérdés
Nő létemre nem akarok házasodni sosem, ez 1000%, viszont ki szeretném nyilvánítani valamilyen formában, hogy mindig mellette leszek, mindenben számíthat rám élete végéig.

2021. márc. 30. 17:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Lakáshitel.


Na az garantáltan halálotokig összeköt benneteket.

2021. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%
Esetleg valami közös gyűrű vagy ékszer? Ha csak egyszeri ajándékot keresel akkor van ilyen örök rózsa üvegben. Mert hogy az örök szeretetet szimbolizálja. Jobb ötletem nincs nekem se
2021. márc. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
A házasság éppen ezt a célt szolgálja. Ezt találták ki az elköteleződés kifejezésére. Ha neked ilyesmire van szükséged, miért nem jó az ami eddig is bevált? Lehetne új nevet adni neki meg új szokásokat kialakítani körülötte, a lényeg nem változna.
2021. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért vagy minek akarod kinyilvánítani? Nem azt számít, amit belül érzel? Most ez inkább a külvilágnak szólna?

Lehet madárkodni gyűrűvel, ahogy itt előttem tanácsolták, de az csak a majmolása a házasságnak, papírok nélkül.

A #13-assal értek egyet, a házasság pont az elköteleződés legjobb kifejezése, erre van többek között kitalálva.

Az emberek egy része szemében élhettek ti együtt bármennyit, a pasim-csajom kapcsolat sose ér annyit, mint egy házasság. Te magad is érzed, még akkor is, ha ezt bőszen tagadod, meg próbálod házasságellenesnek beállítani magad.

2021. márc. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
66%

"Milyen élettársi izé?" Most komolyan???


Akkor jó keresgélést, szerintem is az élettársi lenne a legmegfelelőbb számotokra.

2021. ápr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Noren1989 ***** válasza:
Avaly89, làtod, félszavakból nem ért mindenki...
2021. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Összeköltözés szerintem éppen eléggé kimutatja,hogy vele akarsz élni.
2021. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!