Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Új házasságkötéskor rákérdezne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új házasságkötéskor rákérdeznek valahol, hogy volt-e már házas a két fél illetve ha igen, hogy hányszor? Köszönöm előre is!

Figyelt kérdés
2021. febr. 26. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kell is vinni válásról papírt.
2021. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Saját tapasztalat? Olyasmit olvastam, hogy külföldi állampolgárral történő házasságkötésnél ez van, de magyar állampolgárok esetében is? Bocsi, nem kukacoskodni akarok, de tényleg nem találok egyelőre semmit erről.
2021. febr. 26. 11:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tőlünk mindkettőnktől kérdezték akkor, amikor időpontèrt mentünk az anyakönyvvezetőhöz. Kellett vinni a papírokat is, ès kérdezték a válási dátumot is.
2021. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. És abban az esetben, ha valaki többször volt már házas, az összesről kell vinni a válási papírokat? Én eddig azt gondoltam, mivel házasság-válás azért hivatalos a rendszerben megvannak az adatok. Érdekes.
2021. febr. 26. 11:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne bízz ennyire a hivatalok kompetenciájában :) Okmányirodába is kell vinni a házassűgleelet, pedig ott is utána tudnának nézni a saját rendszerükben...
2021. febr. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. febr. 26. 11:42
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válási papírt kell vinni. És igen,a rendszerben is látszik amúgy a családi állapot,de sajnos volt már rá példa,hogy valakit házasnak mutatott,holott nem volt az. Hibák itt is vannak. Nyilván amúgy ritka az ilyen eset.
2021. febr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi nemrég jelentkeztünk be és annyit kérdezett az anyakönyvvezető hogy ugye jól látta hogy egyikünk se volt még házas. Szóval valahonnan tuti látják
2021. febr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom valaki szívesen elsunnyogott volna 1-2 korábbi házasságot...
2021. febr. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőlünk annak idején mikor időpontot foglaltunk az esküvőre, megkérdezték hogy első házasság e. Természetesen mindkettőnknek az volt 22-25 évesen.

Biztos ami biztos, vigyétek az összes papírt ami lehetséges, hogy ne kelljen megint bemenni.

2021. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!