Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Rajtam kívül van-e olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rajtam kívül van-e olyan, aki szintén élete legnagyobb hibájának tartja a házasságkötését és miért?

Figyelt kérdés
2021. márc. 29. 07:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Az a másik partnertől függ.


Exem joformàn alkoholista, biszex is és lúzer, nèha agresszív.

De irto jol szocializált mindenkire befolyással tud lenni, mindenkit be tud fűzni bármire és mindenkit át tud verni.


Én mint bnő ugye kiismertem A-Z. Elég hosszu távu szexkapcsolatban is vagyunk vagy nyotottban, kapcsolatba már nem megyek bele vele.


Erre lett egy felesége meg gyereke is..még gondoltam is hogy lehet ilyenhez hozzá menni plane szulni..


Nah ő csak késobb ismerte ki..válás is lett. Én meg joformán a gyereküket fèltem mikor az apás héten van, hogy mit tesz vele az exem, mert ugyanugy iszik neha drogozik is a gyerek mellett..


NEM egy ilyen hasonlo mentalisan sérult exemtől vállaltak már más nők gyereket, aztan persze válás/különköltözés gyerekelhelyezés..


Meg ismerek még rajtuk kivul is kivulrol jo pasikat, akik amugy "nem tiszták fejben",a nőknek soha de soha nem esik le csak joval késobb. Aztan szakitás..


Szoval én ugyan nem követtem el olyan hibákat hogy házasság stb, én nagyon jol lecsekkolom előtte azt kivel is járok.


De kezdek rájönni hogy hozzám képest minden más nő komolyan sík hülye..

2021. márc. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

*és nevelik egyedul a mentális problémás pasik kölykeit.

Ahelyett hogy előbb kiismerték volna a srácokat..


Na szoval vannak elég sokan akik az egész életüket cseszik el..

2021. márc. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
#1 teljesen egyetértek veled! Sok nő olyan férfival képes összeházasodni, sőt gyereket is szülni neki, aki egyértelműen alkalmatlan erre a szerepre. Még a vak is láthatná. De az ilyen nőknek pont annyi eszük van, mint az említett férfiaknak, így nekik ez nem tűnik fel, csak mikor a gyerek minden terhe rájuk szakad és elválnak, mert rájönnek, hogy nem jó férj a pasi. Mintha amúgy ezt nem lehetett volna 2 perc ismeretség után leszűrni, de persze annyira fontos minél előbb férjhez menni, mert mit fognak szólni a barátnők, ha nem tudsz velük járni a gyerekekkel játszótérre?? Én inkább várok egy olyan férfira, aki alkalmas a szerepre, minthogy elkapkodjam és megbánjam. Sőt, ha nem találok ilyet, akkor inkább nem is szülök. Nem cseszem el egy gyerek életét.
2021. márc. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt gondolom, mint az 1-es. Exem szerencsejáték függő, milliós tartozást halmozott fel, hazudik mindenkinek, mint a vízfolyás. Én már kiismertem és tudom, hogy nem fog megváltozni. 2 évig hallgattam, semmi változás. Ugyanúgy elveri a pénzt, ugyanúgy nincs egy fillérje sem hónap végén, nemhogy megtakarítás mondjuk lakásra, vagy akármire. Az új nőjét mégis meg tudja vezetni, pedig voltunk is kontakban a nővel és érdekelte, miket érdemes tudnia az exemről. Én elmondtam neki, ahogy azt is, hogy felém kacsintgat még mindig, mégsem vágta ki. Hát, ha neki ez jó, akkor csinálja. Még azt sem mondhatja, hogy nem figyelmeztette senki.
2021. márc. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

Nagy röhögök azon, hogy itt mindenki mennyire okos, ha az exéről van szó, az új nő meg hülye, de ti mind voltatok a helyében x ideig, sőt, az első dug is vele tovàbbra is:)


Itt senkinek nincs több esze az újaknál, csak fiatalabbak voltatok mikor jártatok.


Én nem vagyok hàzas, de csupa rossz kapcsolatot làtok magam körül, talán nem is leszek, màr azelőtt elhajtom a férfiakat a hibáik miatt, mielőtt jàrnék velük.


Gyerekem van, egyedül nevelem, minden egyes rossz pasinál ha talàlkozok, vagy rossz házassággal, eszembe jut, hogy akár ő is lehetne az apja, akkor aggódhatnék miatta is, mázli, hogy ketten vagyunk. Szerintem végig egyedül leszek, ahogy a helyzet kinéz, csak kis mértékben vagyok hajlandó alkalmazkodni.

2021. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
58%

*Nagy röhögök azon, hogy itt mindenki mennyire okos, ha az exéről van szó, az új nő meg hülye,


Gondolom ezen csak az egyedülàllo anyukák nem tudnak röhögni.

Meg az értelmesebb exek.


Egy gyerek az egészben azért már nem vicc..

2021. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Hát igen, 18 évesen nem a családalapítás volt a célom, meg akkor még nem volt ilyen szinten lecsúszva az exem. :D

Igen, voltam az "új nő helyében", de nekem nem szólt senki, hogy mi a helyzet vele. Magamtól kellett rájönnöm, rá is jöttem, szakítottam is.

Az "új nő" pedig mindezek tudatában kezdett vele kapcsolatba, úgyhogy meg fogja érdemelni a sorsát.

Én nem nevetek senkin, veled ellentétben, kedves 5-ös, inkább sajnálom az "új nőt", mert fog ez még neki fájni.

2021. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%

6os, ha elolvastad volna, egyedülálló anyuka vagyok, úgy nevetek:) Hidd el, jobb az életünk, mint bármelyik általam ismert férfival lenne.


7es, a 30+os nőt nem nagyon fogja érdekelni, hogy mit gondolt az a 18 éves(talán neki nem is szimpatikus) lány, aki x éve járt vele, hacsak nem verte meg a srác, nem erőszakolta meg, vagy nem lopott tőle, vagy nem rontotta meg a húgát.


Ráadásul akivel x évig kapcsolat után is szexelnek az inkább azt mutatja, hogy a srác elég jó..Sok 30asnál meg belefér a fű, illetve évente 2x valami más drog(nálam nem, de sok ilyet ismerek)

2021. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt, hogy felvettem a nevét.
2021. márc. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 acelsziv ***** válasza:
77%

5: És amikor mások hüülyeségén röhögsz nem jut eszedbe, hog te legalább ugyanilyen hülye vagy? Hisz felcsináltattad magad, vagy egy gyereked apakép nélkül, csonka családban felnőve, mert az anyja előbb dugott aztán gondolkodott.

Szegény gyerek.

2021. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!