Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom nem szexel velem, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szexel velem, miért?

Figyelt kérdés
Szóval 5 éve vagyunk házasok, én 30 a feleségem 36 éves. De mióta van gyerekünk 3éve, kezemen megtudnám számolni az alkalmakat. A kapcsolatunk elején meg folyton akarta. Most meg szexuálisan idegenek vagyunk egymásnak. Pedig otthon van a gyerekkel, nem engedtem dolgozni babázzon otthon keresek annyit hogy elég, szóval fáradtságra sem foghatja, rendesen vagyok vele, még csak vitatkozni se szoktam vele, nem vagyok bunkó, legtöbbször én fõzök, mosogatok besegitek a házimunkába. Mindig viszek neki virágot, vagy 1-1 csokit hogy gondolog rá. Általában megigéri hogy na jó akkor holnap este megengedi, aztán azon az estén meg kijelenti hogy hulla fáradt álmos, porcikája se kivánja szexet, majd holnap este kárpótol. És ez igy megy 3 éve... én nagyon kivánom a szexet fiatal is vagyok hozzá hogy feladjam a szexuális életet, megcsalni meg nem fogom, már csak becsület miatt se. Akkor tõrõdjek bele hogy ennyi volt? Vagy ez természetes hogy 30éves kor után nem kivánják a szexet a nõk?

2021. márc. 14. 00:04
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, ha neki ez ekkora gond hát legyen.megteszem
2021. márc. 14. 14:50
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,

Az én férjem évekig ígérgette, hogy leteszi a cigit, de igazából sosem gondolta komolyan, csak mondta ...

Már nem vagyunk együtt. Utáltam azt a bűzt, ami áradt belőle, pedig előttem sosem gyújtott rá, mivel anno megkértem, hogy hányingerem van, ne tegye.

Ennyire voltam neki fontos ...

2021. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Akkor a cigi miatt mentetek szét?
2021. márc. 14. 17:04
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

A cigi hozzájárult ehhez, nem szerettem aludni sem vele, mellette.

Mondjuk ő agresszív is volt, tehát ez így együtt okozta, hogy leléptem.

2021. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%

Minek fözöl meg csinálsz házimunkát ha a feleséged otthon van?

Másik meg ha 3 éve tűröd nem csoda h nem csinál semmit, hiszen ugy van vele miért ne tűrnéd 10 évig is.

Nem néz rád férfiként de kényelmes neki hogy van egy balek aki munka után még nekiáll főzöcskézni ő meg egész nap mereszti a seggét .

2021. márc. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!