Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szexel mással párom álmába?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexel mással párom álmába?

Figyelt kérdés
Volt már úgy, hogy arra ébredtem fel, hogy más nevén szólít, ölel át. Volt olyan is, hogy érdekes hangokat adott ki és mozgott is közbe. Velem lehet a probléma, vagy más?

2018. jan. 6. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem azért, mert nem szereged az N betűt.
2018. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az álom az csak álom. Nem kérheted számon tőle, nem tehet arról, hogy miket álmodik. Emiatt nincs okod aggódni.
2018. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Álmában nincs tudatában magának. Az is lehet, hogy előző szerelmeivel, exeivel, esetleg tök más, talán nem létező személyekkel is álmodik. Amúgy fogalmam sincs. Szerintem, ha minden működik köztetek, megértitek egymást, kijöttök, van harmónia érzékelhetően köztetek minden téren, akkor tök mindegy, hogy miről álmodik. Ja meg álmokkor állítólag az asztrálsíkon vagyunk, tehát előző életekből is találkozhat pl másokkal, vagy következőkből. Szal szerintem álmok miatt ne aggódj, hogyha komolyan 100% , hogy álmodik.
2018. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell komolyan venni.

Egyrészt szexeltem már olyan emberrel, aki egyébként elég távol áll tőlem.

Vagy volt olyan is, hogy annyira absztrakt volt az álom, hogy azért szexeltünk.

2018. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
Az álom az elnyomott, tudat alatti vágyak kivetülése. Általában azok jönnek ki álmodban, amikre napközben gondolsz, de tudod, hogy nem kéne.
2018. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, hogy minden rendben van a kapcsolatunkba. Volt olyan személy akit ismer és néha beszélgetnek, s az ő nevét mondva bújt hozzám.. Karácsony után megkérte a kezem az Anyukája gyűrűjével.
2018. jan. 6. 19:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Az álombéli szexpartner kiléte szerintem egyáltalán nem számít. Szexeltem már pl álmomban egy régebbi exem nővérével. Holott egyáltalán nem vonzódok hozzá amúgy.

Nekem akkor vannak ilyen álmaim, ha egy ideje már nem voltam együtt a párommal. De ez én vagyok. Lehet az ő efféle álmainak nem ez az oka. Kérdezted már tőle?

2018. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szexeltem már álmomban vadidegen emberekkel. Sőt, mèg anál is volt, amit soha nem csinálunk mert èn nem szeretem, párom pedig nem igényli. Ergo álmokban olyan dolgok is történhetnek, amire nem vágysz és nem tennéd meg. Imádom párom, soha nem csalnám meg - főleg nem anális módon. Szóval ne aggódj, ettől még minden okés. (Nálunk pl párom nem álmodott még olyat hogy mással szexel, holott én vagyok a nő. Furcsáljuk mindketten.)
2018. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!