Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom nem szexel velem, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szexel velem, miért?

Figyelt kérdés
Szóval 5 éve vagyunk házasok, én 30 a feleségem 36 éves. De mióta van gyerekünk 3éve, kezemen megtudnám számolni az alkalmakat. A kapcsolatunk elején meg folyton akarta. Most meg szexuálisan idegenek vagyunk egymásnak. Pedig otthon van a gyerekkel, nem engedtem dolgozni babázzon otthon keresek annyit hogy elég, szóval fáradtságra sem foghatja, rendesen vagyok vele, még csak vitatkozni se szoktam vele, nem vagyok bunkó, legtöbbször én fõzök, mosogatok besegitek a házimunkába. Mindig viszek neki virágot, vagy 1-1 csokit hogy gondolog rá. Általában megigéri hogy na jó akkor holnap este megengedi, aztán azon az estén meg kijelenti hogy hulla fáradt álmos, porcikája se kivánja szexet, majd holnap este kárpótol. És ez igy megy 3 éve... én nagyon kivánom a szexet fiatal is vagyok hozzá hogy feladjam a szexuális életet, megcsalni meg nem fogom, már csak becsület miatt se. Akkor tõrõdjek bele hogy ennyi volt? Vagy ez természetes hogy 30éves kor után nem kivánják a szexet a nõk?

2021. márc. 14. 00:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Rádunt. Jobban érdekli a gyerek, meg minden más is, mint a lepedő akrobatika veled. Válj el, ha végképpen nem változik. Ezt már a terhességi, szülési hormonokra sem foghatja a feleséged. Van, amikor nem lesz már más kiút, mint a szétválás.
2021. márc. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Élvezi a szexet mikor alkalom van rá, nem olyan hogy megjátsza magát csak egyszerūen nem érzi fontosnak szerinte sokadlagos dolog
2021. márc. 14. 13:42
 13/25 A kérdező kommentje:
Nem ugy nem engedtem dolgozni hogy rá paranacsoltam hogy nem fogsz dolgozni, hanem még nem fejezte be a diplomát és mondtam neki inkább maradjon itthon legyen meg a diploma aztán meglátjuk, õ is igy akarta csak nem akart leterhelni a munkával hogy elég pénz legyen és emiatt gondolkodott a munkában. Tehát abszolut nincs alárendelt viszonyban
2021. márc. 14. 13:50
 14/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
86%
Jó, csak azért ez nem így működik... Én megértem, hogy a libidó csökken gyerekvállalás után, de a szexualitás igen fontos része a párkapcsolatnak. Nincs olyan hogy sokadrangú dolog.
2021. márc. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor minden csodás: ő nem depressziós, nem vágyik emberek közé, Süssfelnapon kívül más kihívásra, tökéletesen kielégíti a csip - csip csóka - játszótér - házimunka ráeső része és alvás szentháromsága, csak belefáradt a nagy boldogságba, a nem engedted vissza dolgozni pedig nem jelenti azt, hogy nem engedted vissza csak azt, hogy inkább ne dolgozzon.

A szex is tökéletes, csak érthetetlen okok miatt kevés (vagyis kevésszer "enged" egy számára igenis kielégítő dolgot).

Sajnos akkor nekem sincs több ötletem: túl jó lehet nálatok minden.

2021. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

De végülis fényderūlt rá... amire nem is gondoltam... árnyalt a dolog mert a párom vallásos Jehova tanu, én meg nem, és mivel dohányzok az náluk súlyos būn és mindig le akar szokatni róla. Mindig azt mondja hogy nem szeretem ha nem szokok le a cigirõl, pedig ez nem így van. És lényegében ez a dohányzás dolog nagyon elszomoritja és hogy ez megpecsételi a kapcsolatunkat, igy ezért abszolut nincs kedve a szexhez, mert neki ez kudarc hogy még mindig nem szoktam le.

Mutatott is új szexi fehérnemūket hogy majd kiakarja próbálni velem, csak mindig elveszem a kedvét mikor cigizni lát.

Na hát kiváncsi leszek hogy tényleg ez a gond, ha leszokok változni fog e.

2021. márc. 14. 13:57
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hozzád sem mehetett volna, nem? Ha te nem vagy "igazhitű".

És náluk nem az a szokás, hogy csak gyereknemzés céljából szexelnek, "csak úgy, élvezetből" nem?

Te most vagy trollkodsz, vagy igen.

2021. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Miért nem teszed le a cigit?
2021. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Tanuknál van szex, amit te mondasz azok a baptisták. Tanuknál lehet szex. Igen mikor hozámjött kapott valami helyreigazitás félét szankciót.nemtudom pontosan mi az. Igen akkor ha ennyire bántja akkor leszokok.
2021. márc. 14. 14:05
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

1. És 3. Vagyok, köszönöm hogy megírtad.

Ez nagyon érdekes, mert ugyanezen az alapon megkérdezheted te is tőle, hogy nem szeret, mert tudta, tudja hogy dohányzol, megis meg akar változtatni.

Hozza teszem, én sem dohányzom,de nem akarnék egy embert megváltoztatni. Viszont talán egy próbát megér.

Ha tényleg ez a gond, és utána javul a helyzet, akkor minden rendbe lesz.

2021. márc. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!