Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom nem szexel velem, miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szexel velem, miért?

Figyelt kérdés
Szóval 5 éve vagyunk házasok, én 30 a feleségem 36 éves. De mióta van gyerekünk 3éve, kezemen megtudnám számolni az alkalmakat. A kapcsolatunk elején meg folyton akarta. Most meg szexuálisan idegenek vagyunk egymásnak. Pedig otthon van a gyerekkel, nem engedtem dolgozni babázzon otthon keresek annyit hogy elég, szóval fáradtságra sem foghatja, rendesen vagyok vele, még csak vitatkozni se szoktam vele, nem vagyok bunkó, legtöbbször én fõzök, mosogatok besegitek a házimunkába. Mindig viszek neki virágot, vagy 1-1 csokit hogy gondolog rá. Általában megigéri hogy na jó akkor holnap este megengedi, aztán azon az estén meg kijelenti hogy hulla fáradt álmos, porcikája se kivánja szexet, majd holnap este kárpótol. És ez igy megy 3 éve... én nagyon kivánom a szexet fiatal is vagyok hozzá hogy feladjam a szexuális életet, megcsalni meg nem fogom, már csak becsület miatt se. Akkor tõrõdjek bele hogy ennyi volt? Vagy ez természetes hogy 30éves kor után nem kivánják a szexet a nõk?

2021. márc. 14. 00:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
72%
3 éve így megy? És most jössz rá, hogy ez probléma? Először is, mi az, hogy "holnap este megengedi"? ha engedelyt kell kérni a szexre, az már régen rossz. Csökkent a libidója, talán, oké, de beszeljetek meg, fontos a kommunikacio. Vagy megbolondult otthon, mivel dolgoznia nem kell, keresel annyit, hogy ok. , de te, azt irtad, nme csalnád meg, őt meg lehet más reszeli, vagy mások. Üljetek le a kerek asztalhoz, ne legyél nyápic gyerek, kérdezd meg, hogy figyelj, legyünk öszintek egymassal, mi az oka annak, hogy alig van szex. ne hagyd, hogy hülyének nézzen, 3 év alatt egy medve is ki tudja pihenni magát, aki 10 x sulyosabb az embernél, szóval nem ez a gond,m ne hagyd, hogy etreljen, vagy más dugja a csajod vagy nincs valamiet libidója. Nem kell feladnod az égvilágon semmit, beszelned kell acsajjal, fiatalok vagytok, meg kell tudni dumálni, vagy van vaalmi betegsege amit nem mer, szégyell elmondani, de kérdezem én, ha mar eygutt eltek, ott a gyerek, ennyire nem biztok egymásban, hogy ezt megbeszéljétek? Te nem kérdezel rá, feleséged meg elsunnyogja. Beszéljétek meg mi a gond, őszintén nyiltan, de ez igy nem mehet tovább, a szex minden kapcsolatnak az alappillére.
2021. márc. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem csal meg az fix ismerem annyira. Meg panelban lakunk aztán a szomszéd öregasszonyok kiszurnak mindent, nincs titok ott. De persze tudtam magamtol is hogy meg kell beszülnünk, de azt mondja hogy jaj felnagyitom nincs semmi baja, csak mostanában idegeskedett de ezután gyakrabban lesz alkalom rá, és ezzel meg is van beszélve, nem mond mást. De mint mondtam 3 éve igy megy. Mindig csak elnapolja a szexet
2021. márc. 14. 00:42
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

1. Vagyok.

De mint mondtam, 3 év alatt egy medve is kipiheni magát, nemhogy a feleséged. Ezt ne fogadd el magyarázatnak, hogy felnagyítod, annyira tipikus, benned akar bűntudatot kelteni, holott nem őszinte veled, és probálja elsimlizni a dolgokat. Azért ennyire biztos ne legyél benne, hogy nem csal meg, mert amíg van Jockey, meg Izaura meg Sorozat + tv, addig a környék öreglányait nem erdekli a Ti életetek.

Beszélnetek kell, őszintén, komolyan, és ha azt mondja felnagyitod, tájékoztasd, hogy 3 éve ez megy. Ez így nem jó, sem neked, sem neki. Gyerek megváltoztatja az életet, de azért nem ennyire. Ne legyél papucs, ne hagyd magad, beszeljetek meg, bird szóra, ne napolgasson, ne mondja, hogy felnagyitod, hanem válaszoljon, mi az oka ennek?! Határozott legyél, keményebben lépjel fel, mit szoktál, ne erezze, hogy elintézheti megint annyival h felnagyitod. Erre egy megoldás van, az, ha szóra bírod. Sok sikert! Majd írd meg mi történt.

2021. márc. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Nem látja már benned a férfit, csak egy olyan embert, aki, ne haragudj meg ezért, papucs.

A nők az ilyenekre nem néznek fel.

És ezt mondom nőként.

Te mindent megteszel helyette, ő meg belekényelmesedett.

Kérlek, találd meg a tököd, mert ez nem fog jóra vezetni.

2021. márc. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem látja bennem a férfit? Hát ez egy kicsit sziven ütött, Pedig pont nem vagyok olyan aki elhagyja magát, meg eligénytelenedik a párom hamarabb beleesik ebbe hibába, az meg hogy próbálok kedves lenni vele... gondoltam hogy késõbb adódhat probléma a korkülömbségbõl hogy fiatalabb vagyok, de ennyire nem. csak látta bennem a férfit mert hozzám jött azóta meg nem változtam meg hogy papucs lennék. De kitudja.
2021. márc. 14. 01:11
 6/25 A kérdező kommentje:
Megirom ha lesz konkrétum.. köszönöm a válaszokat
2021. márc. 14. 01:12
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

"Megengedi"...

Azaz nem élvezi veled és te ezt pontosan tudod.

"Nem engedtem vissza dolgozni" - alárendelt viszonyban van.

Szomorú. Ebből soha az életben nem lesz több örömteli, vad szex. Nem 3. fél miatt, hanem mert ebben bárki egy életre kiszáradna.

2021. márc. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez nem természetes. És a nők 30 felett is kívánják a szexet. Mi az utóbbi egy hónapban szinte minden nap együtt vagyunk pedig elmúltam 30. Meg kellene beszélned vele és valahogy rávenni hogy mondja el az igazat miért nem kívánja veled.
2021. márc. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 FoxtrotLidérc ***** válasza:
77%
Szerintem nagyon gyorsan engedd el dolgozni - vissza a szakmájába. Ha kell, "dinamittal robbantsd ki" a négy fal közül, de 1.) keressen munkát, 2.) azon kívül is kezdjen el otthonról eljárni (szórakozni)! Ha egész nap be van zárva, ráadásul bele van kényszerítve abba, hogy csak és kizárólag főállású anyuka legyen, akkor mitől lenne motivációja akármire? Azzal, hogy felesben viszitek a háztartást, az egy nagyon jó dolog. Önmagában azonban sajnos nem elég. Nagyobb teret adj neki, hogy újra nőnek érezhesse magát! Meglásd: lassan, de biztosan fog javulni a helyzet! :)))
2021. márc. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
72%

Ez azért van, és csak és kizárólag azért, hogy naponta kétszer tudj kiírni kamu kérdést arról, hogy szülés után nincs szex, a feleség egy rohadék, szegény férj meg kiteszi a lelkét és úgy se jó.

Ugyanaz a téma újra és újra és újra.

Jobb nincs?

Nagyon felismerhető a stílusod, mindig ugyanazt írod.

2021. márc. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!