Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A parom heti 1x szexel velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom heti 1x szexel velem, de nekem ez keves. Lenne valaki, aki szexelne velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Parommal 3 eve vagyunk egyutt, eleinte sok szex volt, de mar 1.5 eve het 1. Az is kinlodas, el sem elvez, 10 perc utan megunja es rafogja arra h elfaradt. A napjat sem tudom mikor elvezett el o utoljara, de azt sem h en mikor.

Rengetegszer próbáltam megbeszelni vele de lehetetlen, semmi nem valtozik. Nekem ez keves.

Nem akarom megcsalni, de ha arra gondolok, h nem birom tovabb. Nem birok ra várni arra az 1 alkalomra arra az egy 10 percre.

Az is azert van mert en eroltetem.

A masik pasi, tudja h mi a helyzet itthon, es egyszer mondta, h o szivesen lenne velem egyutt.

Megorulok mar egy jo szexert. De en a parommal szeretnem, de o meg nem szeretne.

Mit csinaljak?


2020. márc. 11. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Megszakítod a halott kapcsolatod, és utána azzal dugatod magad, akivel csak akarod.
2020. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
Paprikaskrumpli kolbasszal, az jo lesz!
2020. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A másfél év alatt hogyan próbáltátok megoldani a problémát (ha egyáltalán)? Ha szeretitek még egymást, ezen lehet, sőt kell is közösen dolgozni, feltárni az okait, lehet lelki és testi oka is. Ha azt mondod, mindent megtettetek, de ennyi idő alatt nem jutottatok dűlőre, alighanem ideje lezárni az egészet. Ha eddig a szőnyeg alá söpörtétek a problémát, az sokat elárul a kapcsolatotokról, de talán még nem késő, hogy adjatok neki egy esélyt és tegyetek valamit, beszélgessetek el őszintén, kérjetek segítséget, ha kell. Ha nincs eredmény, akkor megintcsak marad a szakítás. A megcsalás nem valódi megoldás, ezt te is tudod, hosszú távon ugyanúgy nem lenne értelme a kapcsolatban maradni.
2020. márc. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Szakíts mert így is tönkre lehet menni, keress valaki mást akit szerethet és szerezhetsz és van szex is. Ez szenvedés hamar kiegett majd teljesen, már most is a határán állsz nem. Hiába írtad ki ezt a kérdést. Azt a fa szit meg küld el a fenébe.... Undorító féreg az ilyen
2020. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a másik pasit.
2020. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En jelentkeztem volna kepcserere,de en is no vagyok ugyanebben a helyzetben 😂😂😂😂
2020. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6# szintén,de nem 10 hanem 20 perc😔😁😀
2020. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért szenvednek emberek ilyen párkapcsolatban és miért nem lépnek ki mikor már senkinek nem jó.
2020. márc. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az az érzésem, hogy a párod jóval idősebb nálad? Ha ezt nem lehet megbeszélni, akkor szakíts, de ne borulj olyan karjaiba aki nem fog szeretni. Keressél egy harmadik lehetőséget.
2020. márc. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
O 28 eves, en 30 vagyok.
2020. márc. 11. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!