Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van mikor a férjed veled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van mikor a férjed veled veszekszik más tette miatt? Mit csinálsz olyankor?

Figyelt kérdés
Mikor te is a férjeddel értesz egyet, hogy a harmadik fél húzása nem okés, de mégis te hallgatsz a férjedtől. Mit csinálsz ilyenkor? Most ilyen helyzet előtt állok. Már eleve fizikai fájdalmat érzek az idegtől, annyira felidegesített a harmadik fél, de még csak ez után fogom elmondani férjemnek. Ismerem, ő is velem fog veszekedni. Legalábbis nekem mondja nemtetszését. Kérlek most az egyszer hagyjátok ki hogy minek mentél hozzá ilyenhez, meg hasonlókat, így is szorít, fáj a mellkasom, bőghetnékem van az idegtől.
2021. febr. 16. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Le tudnad irni nem virag nyelven, hogy mi az isten tortent valojaban? Addig ugyse kapsz normalis megkuzdesi strategiat.
2021. febr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok elképzelni olyan szituációt, hogy a férjem velem veszekedjen olyan miatt, amit más csinált és nekem semmi közöm hozzá. Ha mégis ezt tenné, akkor higgadtan megkérném, hogy ne beszéljen így velem, mert rosszul esik. Normálisan is meg lehet beszélni, hogy a harmadik fél mit csinált és hiába akad ki rajta, ezt ne rajtam vezesse le.
2021. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy reagálnék, ahogyan a 2.írta.
2021. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1-es a szivembol szolt. Mindaddig ugy nez ki, a ferjed egy vadallat, akivel nem erdemes egyutt lenni.
2021. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor rosszul írtam, nem veszekszik, hanem nekem zsörtölődik.
2021. febr. 16. 15:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szememben a zsörtölődés egy fokkal enyhébb és erről egy szerető férjet tapintatosan, szép szóval, kéréssel biztosan le lehet szoktatni.

Vagy nem szólsz neki ilyenekről, vagy ha elmondod és veled kezd zsörtölődni, mondd meg neki, hogy miben lát Téged bűnösnek, hogy így alakult. Mérlegeld a válaszát, de ha nem értesz vele egyet, akkor ezt közöld vele, de ne bocsátkozz vitába, mert elfajul a párbeszéd.

Ffi/79.

2021. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Én elküldöm az anyjába.

Miatta magas a vérnyomásom, szívbeteg is vagyok, ne idegesítsen. 2 éven keresztül szinte minden nap hallgattam az ilyen jellegű panaszkodását.

Ne velem veszekedjen, növesszen tököt és azzal ordibáljon akivel gondja van.

Mióta kemény vagyok vele azóta békén hagy. Tudja hogy rossz vége lesz ha felhúz.

A munkatársait traktálja, és az anyját.

2021. febr. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak nem a te rokonod követett el valamit és ezért lenne a te feladatod szerinte helyrerakni?
2021. febr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!