Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valaki nem veszekszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem veszekszik a párjával, legalábbis kivüállók szerint nincsenek viták, allok valószínűleg egy boldog kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Vagy elképzelhető hogy nincs hangos szó, de valamelyik fél nem teljesen boldog. szerintetek?
2018. aug. 30. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Kulturált ember nem mások előtt vitatkozik.

Attól még, hogy társaságban nincs vita, lehet otthon van.

2018. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

- nagyon sok pár fejlesztette mesteri szintre azt, hogy kifelé ők a szent család, a minta pár. Négyszemközt meg megy az ordenáré stílus egymással.


- a vita hiánya nem jelenti a boldogságot. Sok pár meg hevesen él, de boldogok. A kettőnek semmi köze egymáshoz.

2018. aug. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A vita és a veszekedés nem ugyanaz.
2018. aug. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Kb mint 2es válasz második fele. Érdektelenség is lehet a vita hiány,vagy behódolás. Régebben voltak ezek a full férfi közpotú házasságok ahol a nőnek szava se volt,tehát miért is szóllalt volna meg,inkább kinyalta a pasi popsiját. Lehet 10000ből 1 de van ma is ilyen.
2018. aug. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel éltem gyerekként olyan családban, ahol kifelé ment a szépítés, a színjátszás, miközben a valóság ezt nem fedte, ezért én azt mondom, hogy nem lehet egyértelműen megmondani, ha nem ismered elég jól a két felet.
2018. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"kivüállók szerint nincsenek viták"

És? A kívülállóknak fogalma sincs, milyen egy kapcsolat valójában, esetleg láthatnak "jeleket", amiket szinte mindenki félreértelmez. Az, hogy kifelé milyennek mutatkozik egy kapcsolat még semmit sem jelent.

2018. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Néha pont az a baj, hogy "már veszekedni se lehet vele" ahogy szokták mondani, mert annyira leszarja egyik a másikat, vagy mindketten.
2018. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi exemmel sohasem vitáztunk, mert "konfliktuskerlő" kis farok volt.


Gyakorlatilag szépen lassan betelt nekem a pohár, és kivágtam a francba, szenvedjen a fxságaival más.


35 és senkije nincs azóta sem (meg előttem sem)

2018. aug. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk van a rokonságban egy párocska, tizenéve vannak együtt. Soha nem veszekedtek még, vitáik sem voltak. Ami azt jelenti, hogy soha nem ütköztették a véleményüket. Mindkettő egy aludttej, mindkettőnek úgy jó minden, ahogy van.
2018. aug. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek egy párt, ahol a lány nagyon megadó és csöndes, nehezen hiszem, hogy képes lenne veszekedni. Igazából mindig mindenben egyetért a pasijával, egy röpke év alatt teljes mértékben alkalmazkodott hozzá. De akárhányszor látom, rettenetesen boldogtalannak tűnik...

Ellenben ismerek olyan párt, akik elég veszekedősek és mégis egyértelmű, hogy nagyon boldogok együtt.

Én személy szerint boldog vagyok a párommal, és szinte sosem veszekszünk. Vele nem lehet, nagyon nyugis ember.

Szóval a korreláció nem egyértelmű, láttam már mindenfélét. A veszekedés szerintem inkább személyiség-, mint kapcsolatfüggő.

2018. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!