Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha valaki nem veszekszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nem veszekszik a párjával, legalábbis kivüállók szerint nincsenek viták, allok valószínűleg egy boldog kapcsolatban élnek?

Figyelt kérdés
Vagy elképzelhető hogy nincs hangos szó, de valamelyik fél nem teljesen boldog. szerintetek?
2018. aug. 30. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát a békülős szexhez sajnos össze kell veszni.

Volt egy exem akivel sokszor veszekedtünk. A konkrét okokra 1ik esetben sem emlékszem. De 2szer is annyira felhúzta magát hogy már (majdnem) tetlegességig fajúlt. Olyan tipikus csajos módon karmolt csípett sorozott...lefogtam a kezét a szemébe néztem és valami olyat láttam...megcsókoltam. Életem 100 legjobb szexe közt van mind a kettő.

2018. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egészséges kapcsolatban előfordulhatnak vitàk. A veszekedés viszont a kommunikàlni nem képes, érvekkel nem rendelkező, gyenge emberek primitív eszköze. Marhàra nem ugyanaz a kettő.

Egyébként teljesen kapcsolatfüggő. Apróbb vitàkkal lehet boldog egy kapcsolat, de normàlis emberek nem màsok előtt csinàljàk. (ettől még nem a külvilàgnak jàtsszàk meg magukat, csak nem teregetik ki a magànéletüket).

Làttam én màr ordítva veszekedő pàrt ( orrba szàjba megcsaljàk egymàst, a pasi konkrétan a nő mellett lett alkesz, nagyon le van pusztulva), ők boldogtalanok, làtszik rajtuk. Nemrég szét is költöztek.

Időnként vitàzó pàrokat is ismerek, sok éve boldogok.

Ès làttam olyanokat is ahol a nézeteltérés- vitamentesnek mondott tökéletes kapcsolat csak megtévesztés volt.....nem ok nélkül szakítottak.

Mi pl nem veszekedtünk soha. Apróbb nézeteltérések előfordulnak, mint mindenhol( ezeket gond nélkül megbeszéljük). De nagyon szeretjük egymàst és boldogok vagyunk. Ez mindenkinek egyèrtelmű aki ismer minket.

Annyi biztos, hogy teljes cukormàz kapcsolat nulla vitàval NINCS. Ott vagy hazudnak kifelé vagy valamelyik fél sokat nyel, és előbb utóbb robbanni fog.

2018. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!