Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki milyen gyakran veszekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen gyakran veszekszik a házastársával, élettársával?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran, milyen durván, miről, milyen régóta, mennyire viseli meg ezt a kapcsolatot?


Szerintetek mi számít "normálisnak"?


Mi 9 éve vagyunk együtt, 3 éve lakunk együtt, és azóta 1-2 havonta veszekszünk, főképpen a szex hanyagolása miatt.



2015. júl. 7. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi 2 havonta, szerintem ez ritka.

Változó az oka mi miatt. Ha mindig ugyanazért veszekszetek több az esélye a szakításnak.

Szerintem másfél hetente 1 az átlagos. Én gyűlölöm a veszekedést, ezért folyton azon vagyok, hogy ritkán veszekedjünk.


N

2015. júl. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szoktunk. 1 veszekedésünk volt csak gyerekneveléssel kapcsolatban, akkor pici sírás volt az én részemről mert nagyon kiborultam, utána kibékültünk és megbeszéltük. Ennyi. Sok értelme nem is volt, mert nem vállalunk gyereket.


Alapvetően nem látjuk értelmét a veszekedésnek, ha valami probléma merül fel, beszélgetünk róla normális hangnemben egymást meghallgatva. Ha nem sikerül megegyezni, valami köztes megoldást keresünk, kompromisszumot kötünk.


Én 29, a férjem 26 éves, 5 éve vagyunk együtt, 3,5 éve házasok.

2015. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lassan 6 éve vagyunk együtt, egy éve házasodtunk, de nekünk még nem volt veszekedésünk.

Nem mondom, hogy mindig mindenben egyezik a véleményünk, de akkor sem veszekedünk, hanem értelmes felnőtt módjára megbeszéljük a dolgokat abszolut normál hangnemben.

2015. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!