Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik 8 evnel regebben vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 8 evnel regebben vannak egyutt, van koztetek olyan aki sosem veszekszik a parjaval?

Figyelt kérdés
Van akinek minden tokeletes? Nincs megcsalas v felre kacsingatas? Elkenyeztet a parotok?
2017. febr. 4. 12:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 éve vagyunk együtt, már megtanultuk egymast kezelni. Én hisztis vagyok ha menstrualok, ő meg ha telihold van. Ha ez a kettő egybeesik akkor szoktunk osszeveszni de csak aprosagokon,másnap mindig nevetunk rajta.
2017. febr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem àllunk messze a kérdéstől, 7. éve vagyunk együtt. Mi megbeszéljük, ha felmerül valami probléma, mint 2 felnőtt ember, nem veszekszünk, az nem old meg semmit. Ha màsokra lenne szükségünk a boldogsàghoz, akkor nem lennénk együtt, szóval nincs megcsalàs. Monogàmok vagyunk. Kényeztet, kedveskedik; de ez nàlunk mindig is kölcsönös volt.
2017. febr. 5. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A veszekedéssel nincs baj, ha nem napi szintű. Utána rendezni lehet a problémát. Mi veszekszünk aztán kibékülünk. A megcsalás, félrekacsintás az más. Nálam nem fér bele a kapcsolatba, eddig nem volt rá példa. Persze mi sem vagyunk beoltva ellene. 25 éve együtt.
2017. febr. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

20 éve vagyunk együtt, és sosem veszekedtünk. Pár éve rájöttem, hogy ez a közönye miatt van. Azóta meg azért nem veszekszünk, mert nem szólunk egymáshoz.

Semmi sem tökéletes, van megcsalás, már nem kényeztetem, ő meg eddig sem kényeztetett.

2017. febr. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

10 éve vagyunk együtt, ebből 6 év házasság. Mindketten makacs emberek vagyunk, így előfordul, hogy összekapunk. Volt már 1-2 napos mosolyszünet, de eddig minden helyzetet megoldottunk.

A vitáink is inkább akkor voltak jellemzőek miután megszülettek a gyerekeink. Tény, hogy ezek nehéz hónapok voltak, de az én férjem rengeteg türelemmel rendelkezik, hogy kezelje és elviselje az időnként megzakkant feleségét. :D

2017. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4. Ennek így mi értelme van? Miért nem váltok el?
2017. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Te leszel az első, akinek elmondom a választ. Amint tudni fogom...
2017. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Így voltunk 8 évig h semmi veszekedés, aztán egyszer csak bumm az egész egybe, válásközeli helyzet másfél évig ,

Jobb havi egy civódás és félévente egy tánsértörős anyázás, mint a közönybe fulladás vagy a felgyülemlett észrevétlen apróból giga gáz

2017. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kinek mi... Mi inkàbb a kommunikàció- őszinteség- megbeszélés - ha szükséges kompromisszum hívei vagyunk, nem a veszekedésé. Ettől még nem vagyunk közönyösek.
2017. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!