Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Más is volt már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt már így?

Figyelt kérdés
Tízen éve vagyok kapcsolatban, én vagyok a nő. Igazából minden rendbe van, nem veszekszünk, anyagilag is jók vagyunk, gyerek is van,a szex is jó. Szeretem a férjem tényleg, de mégis hiányzik az az érzés. Az ami a legelején volt.Az a tényleg annyira szeretem, alig várom hogy találkozzunk.. Stb. Tudom tíz év után már ilyen nincs egy kapcsolatban, de egyre többet gondolok erre. Nemfogom megcsalni sosem, sem elhagyni, főleg ilyen hangya fa..nyi dolog miatt, de hogy lehetne újra olyan mint régen?
2021. febr. 9. 09:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Sehogy. Tanuld meg értékelni, amid van.
2021. febr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy. El kell fogadni, hogy ez nem úgy működik, mint a filmekben, hogy 10-20-30-40 év múlva is ott van a rózsaszín köd. Azt mondod, szereted a férjed, nos, ez elég kellene, hogy legyen... De neked mégsem elég, így szerintem valami gond van valahol.
2021. febr. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudod már a kezdeti lelkesedésedet vissza hozni, de így is lehetsz boldog mellette :)
2021. febr. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig újra és újra elem az elejét a férjemmel. Szokott nekünk is lenni ilyen melyvölgy, de épp most volt ilyen nagyon szerelmes idoszakom, ujraneztuk a régi fényképeket, felideztuk az első találkozókat. Mi is több mint tíz éve együtt vagyunk pedig és gyerekek is vannak.

Rá kell hangolódni és lehet neked is menne, valóban izgis újra átélni azt az időszakot :)

2021. febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
70%

Olyan sosem lesz, de nem mert kiszeret az ember a másikból, egyszerűen ez ilyen.

Viszont, ha figyeltek egymásra, azért fent lehet tartani egy szinten.

Például, szerintem tök izgi, ha elmennétek (majd ha már lehet :D ) egy szállodában, kirittyentitek magatokat, és a szálloda bárjában "találkoztok". Akár lehet két külön szobát is bérelni.


Na, szóval ilyen izgi dolgokra gondolok. Vagy akár egy párterapeuta is tudna újakat mondani, amiktől meglenne ez az érzet.

2021. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Olyan sosem lesz, mint az elején, ugyanakkor a szenvedélyt vissza lehet hozni a kapcsolatba. Tanuld meg újra elcsábítani őt, ő tanuljon meg téged újra meghódítani. 10 év alatt gondolom mindkettőtök számára természetessé vált a másik jelenléte, és ez megölte a szenvedélyt.
2021. febr. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Jó tanácsokat kaptál előttem, de különösen tetszett a 4. válaszoló szövege.

Tegyél bele Te is mindent, hogy visszajöjjenek a régi szép emlékek. Főzd meg a kedvenc ételeit, tálald fel egy kacsintás közben és mondd, hogy főleg neki és érte tetted, simulj hozzá, cirógasd meg a képét. Nem vészhelyzetben vagy.

Ffi.

2021. febr. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is sokszor hiányzik az a kezdeti fellángolás. Azon belül is az első érintések, amikor még összerándult a gyomrom, amikor végre megfogta a kezem, megölelt, vagy vártam, hogy megcsókoljon.

Ezeket az élményeket már nem hozza vissza semmi.

Magát a lángot fellobbantja a nosztalgiázás egy időre, de ez az érzés már akkor sem az az érzés. Mit lehet ezzel tenni? Szerintem semmit. El kell fogadni, hogy ez már egy más szint és örülni kell, hogy eljutottatok idáig.

2021. febr. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Minden kapcsolati szintnek megvan a kellemes oldala. Ezt keressétek!
2021. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%
27 vagyok sose volt kapcsolatom van akinek ez van van akinek más fogadd el az életet
2021. febr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!