Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok megfelelni a férjem igényeinek?

Figyelt kérdés
Ő 60 kilós tündérkét akar, akin nincs egy gramm zsír sem, aki szó nélkül, állandóan mosolyogva őt döngi körül és bármikor szexel vele. Ehhez képest én 80 kiló vagyok, b nem vagyok sem csinos, sem szép, és nem csak a szexen jár az eszem. 40es éveinkben járunk. Látom rajta, hogy mikor szexelünk, máshol jár agyilag, másra gondol. Levetkőzni sem szeretek előtte, mert ő kinyilatkoztatta, hogy 60 kilóig nő egy nő, afelett egy paca.
2021. febr. 9. 09:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
97%
Azért maradnál benne egy kapcsolatban, mert félsz, hogy nem találsz magadnak pasit? Inkább bevállalod a cselédszerepet és a mindennapos megaláztatást, minthogy egyedül kelljen boldogulnod?! Bocs, de akkor nem értem, hogy minek tetted fel a kérdést. Nyilván szereted a lábtörlő szerepet és nem fáj annyira, hogy változtass is rajta.
2021. febr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Nem, évekig hallgattam, hogy életképtelen vagyok és úgysem viszem semmire. Ronda vagyok, dagadt, és unalmas, senki nem kíváncsi rám. Aztán menet közben lett r egy jó munkám, ahol megbecsülnek, elvégeztem munka és kicsi gyerek mellett egy egyetemet. És ez már nem tetszik neki, hogy kinyílt a szemem és a szám.
2021. febr. 9. 13:55
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is próbál visszanyomni és ledegradálni, te meg hagyod magad, asszsiztálsz hozzá. Ezért is kell tőle megszabadulni. Nekem 18 éves koromban volt egy ilyen kapcsolatom, a 172 centimhez 65 kg voltam. Érdekes, csak az akkori pasimtól hallottam, hogy milyen dagadt állat vagyok és senkinek nem fogok kelleni. Nyilván nem így volt, eltelt 2 hónap mire felfogtam, hogy mire megy ki a játék és kivágtam, mint macskát sz.rni. El nem tudom képzelni, hogy éveket töltsek el egy ilyen szar emberrel. Akkor már inkább egyedül maradnék, az is jobb, mint ez amiben most vagy.
2021. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
83%

Cccc...

A férjem 62 kilósan imert meg. Majd egy évtizedig voltunk barátok. Én súlyos betegség miatt iszonyúan elhíztam. Nem szaros 10-20 kilók mentek rám! Konkrétan 2x akkora lettem!!! Újra találkoztam a lábadozási szakaszban a férjemmel, aki rendszeresen látogatott és tartotta bennem a lelket. Ekkor szeretett belém. Így lettem a felesége. Így is nőnek tekintet.


Persze ettől függetlenül elkezdtem diétázni, mert nem érzem magam egészségesnek ekkora súllyal. De a fogyás is abbamaradt, mert idő közben meg várandós lettem.

Kérdező, ne áltasd magad! Aki szeret az szeret 80 kilóval is! Lehet, hogy lelkileg leépített a párod de pont ezért kéne külöb lenni tőle, hogy lásd, van élet nélküle is! Sőt! Több lehetőséged lenne nélküle mint vele!

2021. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
72%

34


Tök jó ilyet is olvasni, sok boldogságot nektek!!


Kérdező, te meg minél hamarabb rakd össze a válási haditervet, mert egyre nehezebb lesz. A férjed építi le az önbizalmad folyamatosan, hogy megelégedj vele. Nem kell, ennél sokkal többet érdemelsz.

2021. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ostoba tudatlan bunkó ember van itt :D Kifogás a hormonbetegség? Gratulálok aki így gondolkodik... Nem részletezem,de érdekes, hogy egy anonim oldalon mindenki orvos!!!

Hagyd ott a fenébe azt az embert kérdező. Aki ennyire buta az keressen magának egy cicababát, aztán meg tartsa el!

2021. febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
75 kilósan is lehet valaki gyönyörű,ez nem súly kérdése csak. Hiába 65kg valaki,ha zéró kisugárzású,sótlan nőszemély.Akinek persze a piszkafa a jó csak,annak nyilván..Házasságban felszedett kilókat meg el lehet nézni a másiknak,ha nagyon zavarja,sportoljanak együtt valamit,diétázzanak együtt.De semmi esetre sem leszólni a másikat.
2021. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!