Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok megfelelni a férjem igényeinek?

Figyelt kérdés
Ő 60 kilós tündérkét akar, akin nincs egy gramm zsír sem, aki szó nélkül, állandóan mosolyogva őt döngi körül és bármikor szexel vele. Ehhez képest én 80 kiló vagyok, b nem vagyok sem csinos, sem szép, és nem csak a szexen jár az eszem. 40es éveinkben járunk. Látom rajta, hogy mikor szexelünk, máshol jár agyilag, másra gondol. Levetkőzni sem szeretek előtte, mert ő kinyilatkoztatta, hogy 60 kilóig nő egy nő, afelett egy paca.
2021. febr. 9. 09:01
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
86%
Mindig is így néztél ki, vagy közben híztál el?
2021. febr. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
Menet közben híztam meg. Diétázni próbálok, de nem nagyon mennek le a kilók. 60 kiló voltam, mikor megismert, 75 mikor elvett. Most 80 vagyok, van egy gyerekem, és több olyan betegségem, ami miatt a fogyás borzasztó nehéz.
2021. febr. 9. 09:04
 3/37 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút nem értek egyet a férjed viselkedésével, ugyanakkor valóban megpróbálhatnál adni magadra és odafigyelni a súlyodra, mert ez nem csak az alakod, hanem az egészséged kérdése is.
2021. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
9%
Minek vagy vele? A fizuja jól jön, ugye?
2021. febr. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fogynom kellene. Csak nagyon rosszul érint, hogy így nem kellek neki, csak ha vékony vagyok. Persze az utcán az összes vékony, csinos lányt megbámulja, utánuk fordul. Még akkor is, ha ott vagyok mellette. Természetesen én vagyok a hülye, ha szóvá teszem, hogy ez nekem mennyire megalázó. Mert mikor mondtam, milyen megalázó volt ez a 60 kilós beszólása, szerinte akkor is én voltam a túl érzékeny lelkű, mert ez milyen vicces.
2021. febr. 9. 09:14
 6/37 A kérdező kommentje:
A fizuját nem adja ide, nem is tudom, mennyit keres. Kifizeti a rezsit és ennyi. Semmi mást nem ad haza.
2021. febr. 9. 09:15
 7/37 anonim ***** válasza:
85%
És miért nem lépsz le?
2021. febr. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
91%
Olyan férfit kell kersni, akinek megfelelsz.
2021. febr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Valahol jogos, hiszen azért +20 kiló nem kevés, viszont szinte biztos vagyok, hogy sajnos nem szeret. Én is híztam-fogytam az évek alatt, 60-75 között de a férjem midnig mindenhogyan imádott. Az egészségem miatt fogytam le végleg. Itt nem a külsőd a fő gond.
2021. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
95%

Mind a ketten hülyék voltatok, már sorry.

Ő minek vett el 75 kilósan, ha nem tetszel neki?

Te meg minek mentél hozzá, ha tudtad, hogy nem rád vágyik?


,, nem is tudom mennyit keres, semmi mást nem ad haza" - gratulálok, őszinte egy kapcsolat.

2021. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!