Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok megfelelni a férjem igényeinek?

Figyelt kérdés
Ő 60 kilós tündérkét akar, akin nincs egy gramm zsír sem, aki szó nélkül, állandóan mosolyogva őt döngi körül és bármikor szexel vele. Ehhez képest én 80 kiló vagyok, b nem vagyok sem csinos, sem szép, és nem csak a szexen jár az eszem. 40es éveinkben járunk. Látom rajta, hogy mikor szexelünk, máshol jár agyilag, másra gondol. Levetkőzni sem szeretek előtte, mert ő kinyilatkoztatta, hogy 60 kilóig nő egy nő, afelett egy paca.
2021. febr. 9. 09:01
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

20 vagyok


Nem olvastam a 15ös válaszod. Ebben az esetben nem is kérdés, hogy ez nem a kilókról szól. Váljatok el minél hamarabb, mindkettőtöknek jobb lesz.

2021. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
Hát igen, nem tudnék rá számítani. Hasi műtét után sem érezte a késztetést, hogy bevásároljon, vagy oviba vigye a gyereket és ne én járkáljak naponta 4x a negyedikre, és ne én cipeljem kézben a szatyrot.
2021. febr. 9. 09:59
 23/37 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, itt mi a kérdés?

Számomra leginkàbb az, hogy miért nem becsülöd magad, hogy vele vagy mèg mindig?

Úgy mellesleg, az nem merült még fel benned, hogyha ekkora sggfej a férjed, lehet, lelki okai is vannak a hormonproblémáknak?

Lényegèben a nőiességedet tiporja ki tudja, hány év óta. Nem merült fel, hogy ő az okozója?

Ha pedig lófszt se fizet a rezsin kívül, mivel vagy vele beljebb?

Mérlegelj már!

Nem megbízható, nem szeret, nem tisztel, te mi a fenèt szeretsz rajta?

Én biztos nem feküdnék le egy ilyennel.

Ha külön mész, még lehet, jobban is jàrsz, mert gondoskodni nem kell róla, de fizetnie ugyanúgy kell.

2021. febr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
9%
Érdekes hogy osztotta mindenki Norbit anno mikor erről beszélt. Erre tessék. Lehet hogy mégis volt igazság abban amit mondott?
2021. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
98%

Válts taktikát!

Mondd el neki, hogy neked sem tetszik a plöttyedt, undorító teste és ő is igazán elkezdhet sportolni. Utálom (nemtől függetlenül), amikor valaki úgy kritizálja mások külsejét, hogy ő sem néz ki jól.


A férjed egy p.cs, aki úgy próbálja meg a saját testi fogyatékosságait kompenázlni, hogy téged aláz meg, holott egy zsíros amőba.


A másik: ha nem ad bele a kajába, akkor innentől főzz magadnak és a gyereknek egészségesen, azt az időt pedig amit a szaros gatyái kimosásával töltesz, töltsd kocogással vagy sétával!


Amint megszűnsz házicseléd lenni, már több időd jut magadra. Aztán le is léphetsz. Ő meg járjon 60 kilós prostikhoz, mert ezzel a stílussal és testtel csak elvárásai vannak, de nyújtani ő sem tud semmit.

2021. febr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el ezt a pasit. Sokkal jobbat érdemelsz.
2021. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobbat érdemelsz.
2021. febr. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Mert a pasik csak úgy kapkodnak egy dagadt, középkorú nőért, akinek még gyereke is van. Max egy dugásra.
2021. febr. 9. 13:08
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor maradsz egyedül, és? Még mindig jobb, mint társas magányban. De kinek mi.

Akkor hagyd csak magad tovább alázni és ugráld körbe a görény "párod". Megérdemlitek egymást.

2021. febr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
78%
Hagyd ott és fogyj le. Ha meg neked igazából jó így, akkor nem értem mi a bajod.
2021. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!