Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok megfelelni a férjem igényeinek?

Figyelt kérdés
Ő 60 kilós tündérkét akar, akin nincs egy gramm zsír sem, aki szó nélkül, állandóan mosolyogva őt döngi körül és bármikor szexel vele. Ehhez képest én 80 kiló vagyok, b nem vagyok sem csinos, sem szép, és nem csak a szexen jár az eszem. 40es éveinkben járunk. Látom rajta, hogy mikor szexelünk, máshol jár agyilag, másra gondol. Levetkőzni sem szeretek előtte, mert ő kinyilatkoztatta, hogy 60 kilóig nő egy nő, afelett egy paca.
2021. febr. 9. 09:01
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
16%

Öhm, ha 60 kilósan szeretett beléd és most vagy 80, akkor ne csodálkozz, hogy nem vagy vonzó.


Uramisten, 58-59 kilósan én bombanő vagyok, de amikor 70-re felmentem, hááát azt hagyjuk.

NEM vagy szexis 20 kg plusszal magadon és ne fogd betegségre, mert a hormonháztartást be lehet állítani gyógyszerekkel, és akkor fogyni is fogsz.

2021. febr. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
24%
Mellesleg ebből lesz az, hogy csak nyavalyogsz, de nem teszel semmit, hogy fogyj - az egészséged! miatt sem ártana -, és hipphopp eléred a 85, majd 90, stb kg-t is.
2021. febr. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Nem tudják beállítani sajnos. Ha a pajzsmirigy jó, az inzulin szar. Ha az inzulin jó, a másik nem. Mellé van egy nőgyógyászati hormonális bajom, amit csak hormon kezeléssel tudnak kordában tartani. Munka után, gyerekkel tanulás, főzés után sajnos már nincs energiám a sportra.

Ő is pocakos lett,löttyedt a teste, nem foglalkozik magával. Csak tőlem várja el, hogy cica legyek. De mikor lefogytam egyből jött, hogy félre kefélek, ezért fogytam le.

2021. febr. 9. 09:29
 14/37 anonim ***** válasza:
97%

Jaj, Avaly89, nagyon odáig meg vissza vagy a bomba testeddel.

Ez a kapcsolat már halott, ha lefogy a kérdező, ha nem.

Én is volt, hogy 10-15 kilót híztam (majd le is adtam) a kapcsolatomban, a párom mégis imádott úgyis, ahogy én is őt, +20 kilóval is.

Magáért fogyjon le, ha le akar, ne azért, hogy a felszínes palijának megfeleljen. Nem kellett volna 75 kilósan elvennie, ha nem tetszik neki valami...

2021. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:
Már bevallotta, hogy csak azért vett el, mert nem merte azt mondani, hogy nem. Meg már nem akart mindent elölről kezdeni. Úgy nagyjából semmit nem akart, ami ebben a házasságban lett. Ő teljesen másként gondolta az életét, csak sodródott az árral.
2021. febr. 9. 09:36
 16/37 A kérdező kommentje:
Csak arra nem tud mit mondani, hogy az én életemet miért kellett tönkre tennie, mikor ő akart semmit, amit én, csak nem volt vér a pucájában ezt elmondani nekem.
2021. febr. 9. 09:37
 17/37 anonim ***** válasza:
73%
Mindkettőtökkel baj van. Egyrészt ő egy rosszindulatú ember, másrészt te csak a kifogásokkal jössz, aki akar, az letud fogyni, és pont.
2021. febr. 9. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
67%

Akkor igazából te erőltetted a házasságot, ő pedig mint egy papucs 1200. alkalomra belement?

Szerintem mind a ketten annyira vagytok áldozatok mint vétkesek emiatt.

2021. febr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Persze, ketten kell létre hozni és elrontani is mindent.
2021. febr. 9. 09:51
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Azért valahol elgondolkodtató, hogy egy házasságot ilyen szinten meg tud ingatni plusz 20 kg. Más bajok is vannak ezzel a kapcsolattal, de azért mérlegeld azt is, hogyha egyszer ne adj isten beteg leszel, akkor a férjedre majd számíthatsz? Mert én nem lennék biztos benne, ha pár fölös kiló miatt így viselkedik. Amúgy az emberi test változik, lehet egy szülés, stresszes meló, hormonprobléma, akármi. Senki nem lesz 50 évesen ugyanaz a zsenge bombázó, mint 25 évesen. Nem is kell. Az egészséged meg a közérzeted, életminőséged miatt szabadulj meg a plusz kilóktól, ne a felszínes férjed miatt. Lefogadom egyébként, hogyha lemennél az áhított 60ra is lenne valami baja, nem szeret ő már téged.
2021. febr. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!