Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért vannak odáig a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak odáig a nők a házasságért?!

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt barátnőmmel és ezt szerintem így jó.

De az elmúlt hetekben elkezdte rágni a fülem hogy legyen egy jó nagy eskuvönk a covid után. Nagyon alá számolva 2 millió lenne az esküvő (ha nem több). Volna rá pénzem mert az évek alatt össze bírtam spórolni de én ezt inkább valami értelmesebb dologra szeretném költeni nem pedig egy bulira.

Egy szolig családi esküvőbe még bele is egyeznék ahol a szűk család van ott. De egy ilyen dolgot értelmetlennek látok


2021. jan. 30. 09:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
A kérdésed rossz. Hát, ezt már az elején érdemes tisztázni, hogy ki mekkora esküvőt akar. Meg, hogy akar-e egyáltalán. Van köztes megoldás is, én pl.: 50 főnél lennék elégedett, az olyan pont jó nagyság.
2021. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30%

Mert szeretnének hercegnők lenni, mikor mindenki őket nézi, szépen fel vannak öltözve, és minden róluk szól.

De ma már egyre többen nem akarnak nagy esküvőt a nők közül sem. Egyáltalán nem olyan általános mint pl 10 éve, rengetegen választják a kisebb felhajtást.

Mondd meg, hogy nem szórsz el annyi pénzt az esküvőre.

2021. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
72%
Nekem egy 2 tanús is bőven elég lenne. Csak nem találok olyan férfit, aki feleségül venne.
2021. febr. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!